Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudom fájdalom nélkül eltávolítani a szemtapaszt a kislányom szeméről? fórum

Hogyan tudom fájdalom nélkül eltávolítani a szemtapaszt a kislányom szeméről? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 12. 20:38

Szia!

Milyen tapaszt használtok? Mi kislányom 6 hónapos kora óta ragasztjuk a szemét (augusztus végén lesz 3 éves) és az Ortopad junior szemtapasz nekünk nagyon jól bevált. Amit a legelőször felírtak azt horror volt leszedni, viszont az Ortopad könnyen lejön. Ha nem ilyet használtok, esetleg próbáljátok ki, recept nélkül is adnak a gyógyszertárban darabra is.

2014. aug. 10. 20:58
Köszönöm a válaszodat. Sajnos mindig hadakozunk, amikor le akarjuk szedni. A víz meg se kottyan a ragasztónak. Babaolaj az, ami talán jó.
2014. aug. 7. 08:44
csak hírtelen rántással tudod eltávolítani a szemtapaszt, a ragasztót meg sebbenzinnel tudod leszedni .
2014. aug. 6. 21:16
2 napja használjuk a szemtapaszt, de nem igazán sikerül úgy levenni a kislányom szeméről, hogy ne fájjon neki. Kipróbáltam magamon, csak a kezemre ragasztottam rá, de bizony elég erősen ráragad a bőrre. Bekentem a ragasztós részt testápolóval, úgy könnyebben lejött, de sajnos a lányomnak az is fájt. Az arcon maradt ragasztó leszedése is érdekel. Köszönöm előre is a válaszokat.
2014. aug. 6. 21:12
Hogyan tudom fájdalom nélkül eltávolítani a szemtapaszt a kislányom szeméről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook