Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyasuliban történő szocializáció/rehabilitáció mennyire hasznos? fórum

Kutyasuliban történő szocializáció/rehabilitáció mennyire hasznos? (tudásbázis kérdés)


8. Ekka (válaszként erre: 7. - Hnora)
2014. aug. 6. 13:19
Nem vagy sok, köszönöm!;)
2014. aug. 6. 08:00

bocs, nem akarok sok lenni, ez egy tökjó videó:

[link]

2014. aug. 6. 07:55
Erre gondoltam: [link]
2014. aug. 6. 07:52

Nézd meg a Fehér Istent (egyébként is :D). 200 kóbor, menhelyről összeszedett kutya játszik benne parádésan fegyelmezetten. Később az összeset örökbe adták persze :) Szóval a válaszom: igen!

Az, hogy mi a jó kutyasuli, persze laikusként nehéz eldönteni... Laikusként azt mondhatom, hogy ha előre érdeklődsz, mire számithatsz, milyen módszerekre, és mondjuk azt mondják, hogy póráz nélküli sétálás meg jutalmazással motiválás, az jó kezdet :) Ugyanigy a fojtónyakörv és a büntetés kevésbé... Érdemes a környékeden körülnézni... Amit én jónak tudok/ismerek, az a népszigeti, gödöllői és II. kerületi.

Érdemes befektetni a pénzt, megéri.

4. simple (válaszként erre: 2. - Ekka)
2014. aug. 6. 05:08
Attól függ, hova viszed. Ha tényleg értenek hozzá, minden megoldható. Ha kóklerekhez, akkor lehet csak még nagyobb lesz a baj.
2014. aug. 5. 23:48
kicsit bővebben?
2. Ekka
2014. aug. 5. 22:46

Mennyire érhető el pozitív változás?

(úgy érzem, hogy én kevés vagyok az örökbefogadott kutyusomhoz, nem biztos, hogy én képes vagyok megoldani a problémáit, akárhogy is igyekszem)

1. Ekka
2014. aug. 5. 22:43
Kutyasuliban történő szocializáció/rehabilitáció mennyire hasznos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook