Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A munkáltató köteles kifizetni a szabadságot GYES lejárta után? Maszek vállalkozóról van szó és a munkahely megszűnik! fórum

A munkáltató köteles kifizetni a szabadságot GYES lejárta után? Maszek vállalkozóról van szó és a munkahely megszűnik! (tudásbázis kérdés)


9. Niki19885 (válaszként erre: 8. - 3da8f53e4a)
2014. aug. 5. 21:34

Köszönöm ezt a részletes tájékoztatást,igazán kedves vagy.

Ma sajnos nem értem el őket de ezeket mindet elmondom nekik és közben utánanézek a kalkulátorral is a dolgoknak.

8. 3da8f53e4a (válaszként erre: 1. - Niki19885)
2014. aug. 5. 16:07

Fizetett szabin vagy és erre távolléti díjat kell,hogy fizessen.

Nem maradhatsz 1.-Ft nélkül!

Itt egy kalkulátor,próbáld megnézni hogy mennyi Ft lehet ami járna neked....


És ha lehet ne visszamenőlegesen szüntessék meg a munkaviszonyodat.... addig is munkaviszonyban állsz.

Ha pedig új munkahely van kilátásban, akkor soron kívül el kell készítenie a könyvelőnek a papírjaidat és még aznap ki kell,hogy fizessen!!

...de ezt te is tudod.


szab [link]

2014. aug. 5. 11:59
Oksi és köszi! :)
2014. aug. 5. 11:55
Majd írj!
2014. aug. 5. 11:23

Persze már 1 hónapja nem hajlandók semmi papírt adni,mindig azt mondják,hogy elfelejtettek szólni a könyvelőnek álljon neki utána,hogy készíti a könyvelő vagy már kész de nem hozta a könyvelő.

Tegnap felhívtam és mondja a főnök,hogy reggel beszélt a könyvelővel aki mondta,hogy most szabadságon kellene legyek.

Hirtelen nem is tudtam mit mondani,de ma újra felhívom és megkérdezem most akkor hogy is van ez.

2014. aug. 5. 11:19
Hívtad őket?
2014. aug. 5. 11:18
Tehát az azt jelenti,hogy itthon vagyok szabadságom most éppen és semmi pénzt nem kapok?
2014. aug. 5. 11:13
Nem, ki is adhatja.
2014. aug. 5. 11:10

Fizetni pedig úgy néz ki eszében sincs. Megteheti mivel maszek?

1 hónapja járt le a GYES-em,mivel csak jövő hónapban megy oviba a kislányom egyenlőre 2 munkaajánlatot visszautasítottam már és 1 Ft nélkül vagyok itthon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook