Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tudnám a sima Facebookot használni andrioidos telefonon? fórum

Hogy tudnám a sima Facebookot használni andrioidos telefonon? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 10. 07:02
Akkor a telefonról le is törölhetem a Facebookot, mint alkalmazást, igaz?
2014. aug. 5. 07:58
èn a telefon böngèszővel hasznàlom
2014. aug. 5. 06:58
Na, talán megoldottam. A böngészőn keresztül jelentkeztem be a sima verzióra, úgy néz ki, eddig működik a dolog. Az alkalmazást még törölni is fogom.
2014. aug. 5. 06:24
Miért nem müködik asztali gépen a facebook?
2014. aug. 4. 23:23

Uh megis le lehet halkitani. Na ideje volt ennek a frissitesnek.

Az uj meessengernel van egy beallitasok menu a bal felso sarokban es ott lehet vele jatszani hogy mi latszodjon mi nem. A chat heads-eket lehet ki-be kapcsolgatni.

2014. aug. 4. 23:20
En reklamaltam mert engem is idegesit. Engem az zavar hogy nem lehet lehalkitani csak a telefonommal egyutt. Vagy meg en nem jottem ra. En csinaltam egy gyari resetet a telomon es a Facebook egyik regi verziojat hasznaltam utana de vegul ez is leblokkolt. Szerintem a Vibert akarjak kiszoritani. Idiotak.
6. bb439e0ca9 (válaszként erre: 4. - Jasmine24)
2014. aug. 4. 23:20
És az örökösen megjelenő profilképeket hogy iktathatnám ki? Én nem csevegni szoktam, csak a fontos üzeneteket elküldeni. Itt is lehetünk rejtett állapotban? Mert én mindig úgy vagyok fent.
5. emagdi (válaszként erre: 2. - Bb439e0ca9)
2014. aug. 4. 23:16

hát, ha akarsz telefonon fb üzeneteket olvasni, akkor visszarakod.

ha letörlöd, akkor nincsenek üzenetek.

(fészbuknál lehet reklamálni:))

2014. aug. 4. 23:16
Nekem is ez a massenger van mar honapok ota, mert a rendessel nekem sem engedte hasznalni. De szamomra nem okoz gondot, bar eloszor enem is idegesitett. Majd hozzaszoksz! :)
2014. aug. 4. 23:15
Azért nem tetszik a Messenger, mert egyből írtak 3-4-en, plusz fent volt a kezdő képernyőmön egy csomó ismerősömnek a profilképe. Nekem ez nem kell!!
2014. aug. 4. 23:13
1 hete vettem egy telefont, eddig rendesen tudtama Facebook-ot használni. Ma kiírta, hogy az üzeneteket csak a F. Messengeren tudom megnyitni, ill. újat írni. Telepítettem, de egyáltalán nem tetszik. Miért kényszerítik erre az embert? Letöröltem, viszont most nem tudok kommunikálni rajta. Van valami megoldás, hogy a régit használhassam, vagy ez kötelező?
2014. aug. 4. 23:10
Hogy tudnám a sima Facebookot használni andrioidos telefonon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook