Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a leghatásosabb módszer menstruációs fájdalom ellen? fórum

Mi a leghatásosabb módszer menstruációs fájdalom ellen? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 4. 16:05

fokozottabb magnézium és B1 vitamin


meleg vizes palack, vagy bármi ami melegen tart / meleg zuhany a hasra


de ha 5. napja még mindig annyira fáj, akkor én is orvost javasolnék, ez nem biztos, hogy "normális" így...

Jobbulást!

2014. aug. 4. 16:03
Akkor irass fel meristint!!Az is jó,de az nem vény nélküli!!
2014. aug. 4. 16:02
Kicsivel régebben lett már használva Algolefx M is de az se nagyon csinált semmit se.
2014. aug. 4. 16:00
Terhesség előtt én is fetrengtem.Nekem az algoflex-m volt hatásos.
2014. aug. 4. 16:00
Nekem az Algoflex-M jött be. 2 különböző tabi van, 1 rózsaszín és 1 sárga, egyszerre kell bevenni és fél óra múlva megszűnik a fájás. Nekem is csak az első nap fáj, az 5 napos hasfájás nagyon extrém, remélem, nincs komolyabb bajod... :(
2014. aug. 4. 15:59

...egy röpke maszti, vagy szex a pároddal. Hatásos görcsoldószer ..


De az első napokban a cataflam.

2014. aug. 4. 15:58
Az Algoflex fortét irtam, hogy lett szedve az nem használt.
2014. aug. 4. 15:56

Szia!

Én nemrég fedeztem fel a Mesulid-ot, kifejezetten menstruációs fájdalomra való. Eddig 2x használtam és nekem bevált! Mondjuk az, hogy napokig fáj, az nem túl okés, nekem első napon szokott általában, akkor beveszek egyet, de utána már nem fáj. Nődokinál jártál már? Nekem annak idején annyit mondott, hogy hát szedjek fogamzásgátlót... nem túl jó megoldás.

3. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Asami_aizawa1995)
2014. aug. 4. 15:54
alfogflex forte
2014. aug. 4. 15:53
Nurofen
2014. aug. 4. 15:52

Mi a leghatásosabb modszer menstruációs fájdalom ellen?


(Algoflex forte,Algoflex,Voltaren,Apranax,Kalmopyrin,Nospa,Calaflam,Nospa-forte.) eddig egyik sem segitett mit lehetne még csinálni? már nagyon zavaró. és még lett próbálva a vízes rongy féle megoldás is. Öt napja van meg és még mindig fáj. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook