Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Utazott már valaki a BKK hajójáratával? 4 éves gyerekeknek kell külön jegy? fórum

Utazott már valaki a BKK hajójáratával? 4 éves gyerekeknek kell külön jegy? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 4. 21:06
Elég magas a Duna, előfordulhat, hogy nem áll meg mindenütt a hajó.
2014. aug. 4. 16:29

A gyerekeknek 6 éves korig ingyenes!

És igen, hétköznap felnötteknek bérlettel ingyen van!

7. ikrekanyukája (válaszként erre: 4. - Manna74)
2014. aug. 4. 15:56
Megnézem a menetrendet, aztán odamegyünk 15 perccel előbb. Remélem, hogy lesz hely, mert sajnos már olyat is hallottam, hogy valaki nem fért fel... A gyerekek már nagyon várják a hajókázást.
6. ikrekanyukája (válaszként erre: 4. - Manna74)
2014. aug. 4. 15:54
Köszi Manna, pont erre gondoltam! Akkor 4 éveseknek még nem kell fizetni ezek szerint. Csak ez a BKK honlapján nincs fent egyértelműen.
5. ikrekanyukája (válaszként erre: 3. - 2104cc91e8)
2014. aug. 4. 15:53
Köszi a linket, ezt láttam én is, de pont emiatt merült fel a kérdés: a BKK járatain 6 éves kor alatt ingyen lehet utazni. Tudom, hogy a hajó a más, mert pl. a felnőtt jegy is drágább, mint egy normál BKK buszjegy. De ha pl. valaki egy kéthetes csecsemővel utazik, akkor a babának is 550 Ft-ot kell fizetni? Elég vicces lenne... Nincs valami alsó korhatár?
2014. aug. 4. 15:50

Mi sokszor szoktunk utazni vele.

Van, hogy csak ide-oda, mert a gyerekek szeretik.


6 éves korig ingyenes, felnőtteknek hétköznap a BKV bérlettel szintén ingyen igénybevehető.


Érdemes előre kinézni, hogy hol és mikor akartok felszállni, hogy ne kelljen nagyon sokat várni rá...

2014. aug. 4. 15:47
2014. aug. 4. 15:26
Utazott már valaki a BKK hajójáratával? 4 éves gyerekeknek kell külön jegy? Mit érdemes még tudni? Hétköznap mennénk, valószínűleg a Gellért térről a Margitsziget felé.
2014. aug. 4. 15:25
BKK hajójárat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook