Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 hetes babát kimutat az ultrahang? fórum

2 hetes babát kimutat az ultrahang? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 16. 16:22
ha elolvastad volna írtam az utolsó hozzászólásomban hogy még aznap elmentem tesztet venni és meg is csináltam. írtam is hogy igazuk volt hogy meg kell csinálni. :)
26. much (válaszként erre: 21. - Gracielita)
2014. aug. 14. 11:03
Miért megnyugtatóbb a fórumozók véleménye, mint egy teszt, ami azért közelebb vinne?
2014. aug. 14. 09:57
igazatok volt, még aznap elmentem, vettem tesztet, két fajtát is de csak egyet csináltam meg. az negatív lett. gondoltam a biztonság kedvéért másnap reggel is csinálok de már nem kellett. :D
24. Aville
2014. aug. 4. 15:05
Drága, dm-ben 600 Ft az X-epil teszt, 2 van benne, de szerintem más drogeriaban is kapsz. Megbízható. Teljesen jó ilyenkor már az. Vszínű tényleg csak a hormonok, de ennyit megér a nyugalom.
23. nbandus (válaszként erre: 21. - Gracielita)
2014. aug. 4. 14:53
Hát ha tudsz arról, hogy XY hormonoddal baj van, emiatt lehet csúszás, akkor pláne nem értem mitől félsz? Stresszelj még 3-4 napot, és utána majd megnyugtat a teszt... Butaság várni...
2014. aug. 4. 14:51

sosem értettem, hogy valaki nem tesztel, mert fél az eredménytől


vagy valaki nem megy orvoshoz, mert fél, hogy találnak valamit....


nem értem, nem értem!



de hogy anyukád sem akar tesztelni, azt végképp nem értem!

2014. aug. 4. 14:48
persze hogy a tesztre gondoltam először, de nagyon félek, és nem mertem még megcsinálni. Anyukám azt mondta várjuk meg a hét közepét és ha akkora sem jön meg akkor muszáj leszek megnézni. Nincs pajzsmirigyem, a thíroxin hormont fél éve állítgatják, tehát emiatt lehet a hormonzavar, hogyha az.
2014. aug. 4. 14:47
Anno,aznap teszteltem este meló után amikor meg kellett volna jönnie,előbb jelent meg a terhességi csík mint a controll csík!!!Ha nekem aznap este így kimutatta,akkor ha te terhes vagy neked már meg is szólal a teszt!!!Csak vegyél és csináld meg!Mi nem látunk beléd!
19. Éva82
2014. aug. 4. 14:46
teszt kell ide!
2014. aug. 4. 14:45
Lehet,hogy nagyon stresszelsz, azert is kesik. Tesztelj egyet. Ha negativ, akkor megnyugszol es lehet,hogy nem kesik tovabb...en egyszer jartam igy.
17. Warnika (válaszként erre: 15. - Gracielita)
2014. aug. 4. 14:45
szerintem érdemes volna ennek a csúszkálásnak és barnázgatásnak utána nézetni egy endokrinológussal, aki megnézi a hormonjaidat és rendbeteszi a ciklust. csinálj tesztet, az kimutatja ilyenkorra már. vagy kérj egy HCG-s vérvételt
16. zebracsikó (válaszként erre: 11. - Gracielita)
2014. aug. 4. 14:44

és a teszt mit mutat?



mert nekem az lenne az első, hogy tesztelek !! Nem a hoxa....

2014. aug. 4. 14:43
nem szakadt ki szerintem. egyébként mostanában teljesen felborult, 3 hónapja középidőben mindig vérezgettem kicsit, de most utolsó hónapban rendesen 6 napig tartott csak nem rendes vérzés, hanem inkább barnás de volt benne vér is. szóval akár lehetett menstruáció és akkor még időben vagyok ahhoz számítva... mondtam az orvosnak is hogy van ez a kis vérzés, de azt mondta az semmi, nem ír rá semmit, majd elmúlik, nem kóros.
14. nbandus (válaszként erre: 10. - Gracielita)
2014. aug. 4. 14:39
Tesztet csináltál? Mert az már simán pozitív lenne, ha terhes lennél. Az Uh akkor még kis eséllyel mutathatott valamit, de egyéb jelekből a doki következtethetett volna terhességre. Viszont hogy azóta még 2 hét eltelt, egy teszttel biztosra mehetsz. Amúgy ha az óvszer nem szakadt ki, akkor valószínűleg más oka van a késésnek...
13. f6390e6b9b (válaszként erre: 10. - Gracielita)
2014. aug. 4. 14:38
Tesztelj!!
12. Kolibri (válaszként erre: 10. - Gracielita)
2014. aug. 4. 14:38
Szerintemcsinalj tesztet! Az biztos kimutatja mar,ha terhesvagy.
2014. aug. 4. 14:37
Mindig védekezünk, mivel én nagyon nem szeretnék még terhes lenni, 19 éves vagyok. erre odafigyelek rendesen. Utána meg is néztük, hogy kilyukadt e csak hogy megnyugtassam magam, és nem spriccelt szóval állítólag nem kerülhetett oda... de amilyen balszerencsés vagyok kitudja.
2014. aug. 4. 14:36
lehet nem érthetően írtam le. szóval középidőben voltunk együtt óvszerrel. akkor mentem orvoshoz, mikor a menstruációmnak meg kellett volna jönni, tehát két hétre rá. és most késik két hete tehát összesen az akkor 4 hét, de mikor uh-n voltam még csak két hét telt el. Görcsölget a hasam... máskor is szokott mielőtt megjön de már két napja, és sehol semmi nincs. Arra is gondoltam, hogy felborult a hormonháztartásom és a középidős hat napos kis vérezgetés volt a menstruáció és ahhoz számítva jön a következő, azaz a hét közepe táján, és azért görcsölök előre.
2014. aug. 4. 14:35
Nekem a 4. héten mutatta ki először!De tegyük tisztába a dolgokat.Már 2 hete késik,vagy 4 hete,mert én úgy értelmeztem hogy aznap voltál dokinál mikor meg kellett volna jönnie.
2014. aug. 4. 14:32
Mondjuk 5 hetes terhességnek van már nyoma Uh-on, akkor a "baba" elvileg 3 hetes.
2014. aug. 4. 14:32
Hogy erted a ket hetet? Mert az elmaradt menstruacio ideje, mar 4-het, a szamolas szerint. Onnan plusz 2 het? Azt kimutatja...nalam siman kimutatta a hasi uh, nem huvelyi.
2014. aug. 4. 14:31

ha előző menzesztől számolod a 2 hete, akkor épp a peteérésnél tartasz


ha 2 hete már késik, akkor 6 hetes terhes vagy a hivatalos számítás szerint


honnan számolod?

2014. aug. 4. 14:31
Sztori: 33 naposak a ciklusaim... utolsó ciklusban 14. naptól 6 napig barnáztam. Előtte nap együtt voltunk a barátommal, de védekeztünk óvszerrel, és megnéztük, nem láttuk hogy lyukas lett volna. A 33. napon elmentem nőgyógyászhoz rákszűrőre, ahol ultrahanggal is megvizsgált. Ekkor eltelt két hét az együttlét óta, de nem mondta, hogy lenne valami. Azóta eltelt még két hét... a menstruációm sehol. Máskor nem eshettem teherbe... mit gondoltok?
2014. aug. 4. 14:30
nem
2014. aug. 4. 14:30
nem hiszem! 7-8 hetesen is legtöbbször petezsák van. De honnan számolod a 2 hetet???? Elmaradt menszesztől, vagy az együttléttől?
2014. aug. 4. 14:29
Nem.
2014. aug. 4. 14:29
2 hetes babát kimutat az ultrahang?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook