Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cica-kutyus barátság fórum

Cica-kutyus barátság (beszélgetős fórum)


2014. aug. 7. 10:27

koszonom a hozzaszolasokat

hat annyira cukik a a cica,kutyus papgaly

meg egy hetet ott tartom a kutyust mert vendegeim vannak s nem akarom itt egy tom es jerrys jelentett :)

8. 82d45dcd14 (válaszként erre: 6. - 0084acbe42)
2014. aug. 5. 06:47
Az én cicám is ilyen színű:))
2014. aug. 4. 20:49
Felügyelet mellett érdemes szokatni de nálunk-igaz kertes házban de kinti benti tartással-nagyon szépen összeszokott a macska a kutyával-igaz az utóbbi áldott természetű egy jószág kb fát lehetne hasgatni a hátán,rajta ülnek a cicák és úgy indul el óvatosan hogy le ne essenek:)
2014. aug. 4. 20:20

Nálunk is van kutya, macska, papagáj (szabadon), sose bántják egymást pedig napközben egyedül vannak. Fórumindítónak: szerintem nem tudsz mit tenni, majd ők megoldják egymással. Hozzászokik majd ,hogy nem egyedül van már.

[link]

[link]

[link]

5. 82d45dcd14 (válaszként erre: 4. - D1e807c461)
2014. aug. 4. 16:01

Nem tudom..tényleg

Amikor a cicó eszik,a madár akkor is megy oda hozzá,fütyül neki,beszél is hozzá,a macska meg le sem tojja...


Elmagyaráztam mindenkinek,hogy nálunk nincs olyan,hogy valaki utálja a másikat,KÖTELEZŐ összeszokni;)

A kutya kicsit gázosabb volt.

4. d1e807c461 (válaszként erre: 3. - 82d45dcd14)
2014. aug. 4. 15:50
olyan macskával még nem találkoztam, aki ne bántaná a madarakat. h sikerült összeszokniuk?
2014. aug. 4. 15:33

Segíteni nem tudok,ahhoz túl messze vagy..


Idő és türelem..te ne erőltess semmit..


Nálunk,kutya macska és egy papagáj(nem kalitkában) él együtt nagy barátságban.

2. vacsa (válaszként erre: 1. - K.andyka)
2014. aug. 4. 13:36
A cicc és a kutty majd megoldja:)
2014. aug. 4. 13:25
sziasztok.nemi segitsegre lenne szuksegem,van egy 4 eves kislany cicam,ugy elt mind egy hercegno,nagyon sok emberrel nem kerult kapcsolatba.kaptam egy 3honapos kislany kutyust,tudnatok segiteni,hogy milyen praktikakal szoktasam ossze,2 szobas panel lakasban elunk.egyszer taliztak,de a cicus kopott es a szekreny felso polca a birodalma,oda bujt el vagyis ott ult es kemlelte,csak akkor a kutyus 1 orat volt nalam de ma vagy holnap vegleg ide koltozik.kerlek,ha tudtok segitsetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook