Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Itthon" nyaralás fórum

"Itthon" nyaralás (beszélgetős fórum)


13. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - Zsizsmizs)
2014. aug. 4. 17:32

Az ilyen tipusu erdekel nagyon, allatsimogato! :)

Mi vtunk nemreg Bikalon, pont emiatt. A tobbi progi szuper volt, de az allatsimogato kritikan aluli, olyan kulmenyek kozott, hgy szova is tettem nekik.

2014. aug. 4. 15:56

Székesfehérvár mellett: Fertőzug Börgöndpuszta. Van allatsimogató, horgásztó. Az állatok (kecske, birka, malac, láma, tyúk, kakas, őzike, nyuszik) szabadon vannak, sok jön oda kuncsorogni a simogatáséft, kajáért.

És ha már Szfv, akkor ott a Velencei tó is. Lehet biciklit bérelni, kicsit biciklizni a tó körül, strandolni.

Illetve Pákozdon az arborétum, katonai emlékmű.

11. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - 9c57fd10dc)
2014. aug. 3. 22:11
Ahhoz sztem meg lehet pici, de nem bizti.... Jo, hgy mondod :))) koszi
10. Cucicsillag (válaszként erre: 6. - 2104cc91e8)
2014. aug. 3. 22:06
Uuu,rakerestem, klassznak tunik :))
2014. aug. 3. 22:02
Koszi, lanyok, ezeket mind megnezem, mivel enyem a szervezos resz :)
8. 9c57fd10dc (válaszként erre: 5. - Cilumiluci)
2014. aug. 3. 21:27

Cucicsillag, ha budakeszi vadaspark, akkor fogaskereku gyermekvasut, es egy jo ettermet is tok a közelben :)))))


Veresegyhazi maciparknal meg huzsi tudna egy-ket jo helyet :)

7. mmacus (válaszként erre: 1. - Cucicsillag)
2014. aug. 3. 20:04
Nyíregyházán jó a Vadaspark, szomszédjában van a Skanzen és a Strand. Bár ez a három lehet, sok egy napra, főleg a másfél évessel, de maga a Vadaspark is egy kellemes egynapos program. Pár hete voltunk, jó volt nagyon.
2014. aug. 3. 19:53

"A Katica Tanya egy 10 hektáros területen fekvő igazi élményparadicsom a kisgyermekes családok számára Somogy megyében a Zselic szívében. Télen és nyáron egyaránt remek szórakozási, tanulási, aktív pihenési lehetőséget nyújt 0-110 éves kor között a nálunk található félszáz játszóalkalmatosság."


Én ugyan nem gyerekkel voltam, de rengeteg kisgyerek volt ott!

2014. aug. 3. 19:50
Budakeszi Vadaspark,Veresegyházi Macipark :)
2014. aug. 3. 19:48
Ott sem vtunk meg egyutt...megnezem majd ,hany km. :)
2014. aug. 3. 19:45
szep taj, programok is vannak es szerintem a kiszolgalas se rosz :)
2014. aug. 3. 19:44
aggteleki csepköbarlang esetleg?
2014. aug. 3. 19:41

Szeretnek tanacsokat, otleteket kerni, arra az esetre, amikor nem megyunk el konkretan nyaralni, csak "mindennapra egy mese" alapon mennenk erre-arra egy masfel eves gyerkoccel.

Van-e, amivalakinek nagyon bevalt, elgedett volt a kiszolgalassal, kajaval, programmal, stb.

Erdemlegese valaszokat varnek elsosorban :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook