Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra munkafüzettel fórum

Fogyókúra munkafüzettel (beszélgetős fórum)


2014. aug. 11. 12:04
Figyelmetekbe ajánlom a Kalóriabázis.hu lapot. Ez pont erre való, kiszámolja az aznap bevitt és a sporttal ledolgozott kalóriát is.
2014. aug. 3. 12:40
Többször írogattam én is, hogy miket ettem aznap. Sok értelme nem volt, mert úgyis megettem, amit megkívántam. Legfeljebb szörnyűlködtem nap végén.:XD A lényeg az, hogy fejben eltudjam magam határozni, hogy ésszerűen egyek és eljárjak rendszeresen mozogni. Amíg ez nem megy addig csinálhatok bármit.
5. Harmonia Mylene (válaszként erre: 3. - Rika1)
2014. aug. 3. 09:08
Judith S. Beck: Fogyókúra munkafüzet
2014. aug. 3. 09:02
Én jegyzeteltem minden nap, mit és mennyit ettem és ittam, mennyi volt a súlyom. Ez kontrollt is biztosított, mert néha nem is érzékeltem, hogy túl keveset iszom, csak a leírásból jöttem rá, és követni tudtam, mitől merre változott a súlyom. És nagy öröm volt megörökíteni az eredményeket is. Az emberrel előfordulhat, hogy visszahízik, ilyenkor jó visszaolvasni, mi az, ami egyszer már bevált, és biztató érzés, hogy elolvashatod, hogy egyszer már sikerült. Szóval szerintem érdemes ilyen fogyási naplót vezetni.
3. Rika1 (válaszként erre: 1. - Harmonia Mylene)
2014. aug. 3. 01:52
Mi a könyv címe?
2014. aug. 3. 00:37

Sztem kezdj el egy naplot, akr titkosat,akar nyilvanosat, de tuti motivacio :)

Itt ugyis irnak 513an min.hgy kinek,mi jott be, de a te tested, te eleted, TE egyedul vagy (egyedi vagy)

Egyedul is maradsz a harcodban :)

Lesznek, akik hurrognak, lesznek kedvesek, akarmi, de a sajat utadat te tod :D

Kitartaaaas!

2014. aug. 3. 00:18
Fogyókúra munkafüzet - Két napja beszereztem egy ilyen könyvet, ami nagyon érdekesnek tűnik számomra. A lényege, hogy mindenki maga választhatja meg, hogy mit eszik, illetve mit sportol, a könyv a "lelki" segítséget biztosítja... Valakinek esetleg valamilyen tapasztalata van már ezzel a munkafüzettel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook