Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Füldugó helyett mit használhatok erős zaj ellen? fórum

Füldugó helyett mit használhatok erős zaj ellen? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 3. 22:53
Köszi a tippeket :) Jelentem,túléltem! Nem álltam közel a hangfalhoz,és többször kimentem a levegőre,hogy legyen egy kis nyugi a fülemnek.Se utána,se másnap nem volt semmi gondom :D
9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Esztuskó)
2014. aug. 2. 02:24

- Ha megkéred a dj-t hogy vegye lejjebb a hangerőt.


- Befogod a füled és úgy táncolsz. (elég vicces)


- Narancssárga füldugó (hatásos, de ízléstelen)


- Ipari fülvédő (többféle színben, alkalomhoz nem éppen a legmegfelelőbb)


- Füldugós (in-ear) fülhallgató (csak ugye minek buliba, amikor ott is zene szól, ráadásul elég furán nézne ki)

8. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Esztuskó)
2014. aug. 2. 02:14
Éjszaka menő vagyok, nappal halláskárosult.
7. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Esztuskó)
2014. aug. 2. 02:13
Én volt hogy buliban befogtam a fülem. Az milyen már? Fura, de inkább befogom annál a sercegő zajnál, ami kilúgozná az agyamat, mintsem hogy egy életre gellert kapjon a fülem. A többiek meg menőznek, odaállnak a hangfal mellé, és csodálkoznak, hogy egy év múlva nem fordulnak meg, amikor a barátjuk hátulról, hangosan szól nekik.
6. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Esztuskó)
2014. aug. 2. 02:08

Mérlegelj hogy mi a fontosabb:


Jót bulizni, miközben halláskárosult leszel...


Vagy...


Otthol ülni és tökéletesen hallani.


A kettő együtt nem nagyon megy. Sajna azt vettem észre hogy ami a bulikban megy, az nem zene, hanem ZAJ, és a hangerőt is egyre feljebb tekerik az évek múlásával a DJ-k, mert már ők sem hallanak kristály tisztán. Ők még mindig jobban járnak, mert tompítja őket a "füles", na meg a dózist nem ők kapják közvetlenül, hanem a kedves közönség, mivel a dj-k a hangfal mögött állnak általában.


Ha cseng a füled, az már mindenképpen rossz jel. Azt jelenti hogy hatalmas zajmennyiséget kaptál. Idővel topulnak a hangok és egyre gyakrabban használod azt a szót hogy "Tessék??!"

2014. aug. 2. 01:58

Ez mekkora!


[link]

4. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Esztuskó)
2014. aug. 2. 01:57
3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Esztuskó)
2014. aug. 1. 23:20
Brrr, szegenykem! En pl.a fuldugot nem birom, azt a fezsito erzest, akarmi....ezt szt, nem igazqn lehet wlkerulni, max.hq kihagyod a bulit. Emlekeim szt.az osszes ko cert,dizsi, hangosabb izze, par nap es csilingel. De ha ennyire nem virod, akkor minek megy el?! Ooooo...
2014. aug. 1. 23:12
2014. aug. 1. 23:05
Holnap megyek buliba és ott ugye nagyon hangos a zene,nekem viszont ilyenkor napokig zúg a fülem.Van a füldugón kívül valami ami tompítanà a habgerőt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook