Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudnátok segíteni az étkezést illetően? fórum

Tudnátok segíteni az étkezést illetően? (beszélgetős fórum)


13. JJnew (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2014. aug. 5. 08:42

szerintem jo ez az etrend de az avokado nagyon draga!

humusz zoldsegekkel? uborka paprika zellerszar?

2014. aug. 1. 18:00
A 15.000 forintos keretet a diétára megengedhető összegként gondoltam. Ha mondjuk csirkemellet veszek ebből az összegből, meglepne, hogy ne legyen elég egy hónapban! ;) Ez csak példa volt!!
2014. aug. 1. 07:29
Ne hulyeskedj. 15000 ft-bol nem fogsz tudni havonta olyan eteleket venni, amik megfelelnek egy dietahoz. Hacsak nem hagyod ki a hust. Mert ugye az a legdragabb.De azt meg nem ajanlatos kihagyni.Legalabb 25 ezret ra kell szannod havonta.
2014. júl. 30. 22:55

Az a lényeg, mindig készíts el előre ételt, mert különben éhes leszel, és nehéz megállni, hogy keveset egyél.

Mindig egyél gyümölcsöt. Nem Isten elleni vétek, időnként mézzel édesíteni, nem mértéktelenül, de sok-sok nyomelem, vitamin van benne, és úgyis le fogod mozogni,

Én szeretem a paradicsom kockára, vöröshagyma, vagy póré karikára "kombót. Édesítem sózom, savanyítom citromlével, vagy ecettel, és sovány sajtot kockázok bele, fetával a kedvencem, de te egyél sovány sajtot.

Sok natór hús kellene, és adott most a sok zöldség, azt variáld köreteknek.

2014. júl. 30. 22:48

Sovány túró körözöttnek elkészítve, pritamin paprikába töltve. Pirítóssal reggeli vacsora.


Natúr joghurtba, 1-2 kávéskanál zabpehely, fahéjjal ízesítve, a fahéj fogyaszt és édes ízt kölcsönöz. Ezt előző napon jó elkészíteni, hogy összeérjenek az ízek. 1-1 szem aszalt szilvával, datolyával, fügével idény gyümölccsel lehet ízesíteni, amit szeretsz édesítőt, édesíteni. De a gyümölcsök fahéj, elég édessé teszi szerintem.


Ez is reggelire, vacsorára, tízóraira jó.


Egy db csirke mellett 6 szeletre lehet vágni, natúr kevés zsiradékon,sóval, borssal és kedvenc fűszereiddel ízesítve, egy-egy szelet ebédre. Vagy ue. csak csíkokra vágva kefirrel leöntve, hozzáadva zöldbabot, és burgurt kellemes ízű egy tál étel lesz belőle.


Zabpehely tejben főzve. Lassan szívódik fel, cukorbetegeknek is jó.

Most ennyi.

2014. júl. 30. 22:34

Az 500 forintot kevésnek tartom én is / napra.

Abból rendelni nem lehet ételt, de még elkészíteni sem nagyon.

Egy főre is nehéz főzni, hiszen keveset nem lehet, akkor tovább kell enni ugyanazt az ételt.

Megpróbálok írni valamit.

1 db avokádó 300 Ft

1 db tojás 30 Ft

só, fokhagyma, bors, kefir, mustár ízlés szerint 50 ft.

Ebből lehet krémet készíteni, főtt tojás, nyers avokádót, ízlés szerint ízesíteni, jobb vajjal, mint kefirrel, de itt ugye fogyókúra lesz. Ezt pirítós kenyérre kenni. 4-6 x lehet belőle enni.

Pro Body kenyér kb 500 ft, 3 napra el lehet osztani. Lipóti pékségben kapható.

Akkor 2-3 napra ez a reggeli vacsora.

Ebéd: orja leves, sok-sok zöldséggel.

Csontos hús 1 kg, 450 Ft.

zöldség 350 ft.


Én a főtt húst eltenném második fogásnak, amihez grillezett zöldséget ennék, izlés szerint ízesítve. 300 ft

tízórai, uzsonna : 1 db alma, vagy idény gyümölcs 100 ft.

A leves és a hús elég kettő napra.

7. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 6. - WTFISCH)
2014. júl. 30. 21:55
Talán ez lesz a fogyókúra eredményessége 20 dkg parizer, 2 kifli, csapvíz. DDD
6. WTFISCH (válaszként erre: 1. - Eternal89)
2014. júl. 30. 20:24
15.000/hó az étkezésedre? az 500 ft naponta. Abból hogy jössz ki?
2014. júl. 30. 20:17
Köszönöm!! ^_^
4. Naphal (válaszként erre: 3. - Naphal)
2014. júl. 30. 19:49
Vagy annak a mintájára főzd meg otthon.
2014. júl. 30. 19:48
Rendelj a Gastroyal-tól. Finom és több féle diétásuk van.
2014. júl. 30. 19:42
Dietetikus talán tud neked segíteni! :)
2014. júl. 30. 18:59

Szeretnék 5-6 kilótól megszabadulni és ehhez kérek étkezi, azaz inkább egy bevált mintaétrendet. (Ha lehet egy hétre levetítve mondjuk...)

A keretem ehhez kb 15.000 ft/hó.

Mozgás, azon belül futás, 3 alkalom/hét.

Elvileg az étkezéssel érhetek el eredményt! :)

Tapasztalatokat, ötleteket, javaslatokat várok!

Köszönöm!


25/N

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook