Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Spontán korai vetélés után lehetséges a következő hónapban teherbe esni vagy felborult a hormonháztartásom? fórum

Spontán korai vetélés után lehetséges a következő hónapban teherbe esni vagy felborult a hormonháztartásom? (beszélgetős fórum)


9. Csukamáj (válaszként erre: 8. - 3a5c305959)
2014. júl. 30. 22:19

Nem tudom, igazából hol ez, hol az az érzés erősebb bennem.


De most leginkább az a meggyőződésem, hogy felborult a hormonháztartásom. A prolaktinszintem tuti, hogy magas, mert egyébként miért jön a bal mellemből egy pici csepp (fürdéskor vettem észre, de azóta nem nyomkodom, mert tudom, hogy annál jobban termelődik). És szerintem ezért nem jön meg...... :-(

2014. júl. 30. 17:07

Lehetsz terhes siman. Az mas kerdes hogy nem fog-e ez is elmenni mint az elozo.



Bocsanat en egy pesszimista habitualis vetelo vagyok :-)

2014. júl. 30. 17:03
Köszönöm nektek. :-) Egyébként a menszinek híre sincs, szurkál a hasam, a melleimhez nem tudok hozzáérni, a hőm az egekben, mintha lángolna a fejem. Hát, érdekes....
6. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Csukamáj)
2014. júl. 29. 21:59

Lehetsz:)))

Nalunk is ez volt, mi is probalkozhattunk egybol. Nem a kovetkezo hanem az azt koveto honapban lettem terhes. Hajra!

2014. júl. 29. 21:11
Szerintem simán lehet, hogy most összejött. Azt hiszem, hogy nők százezrei nem is tudnak róla, hogy volt spontán kori vetélésük, csak annyi tűnt fel, hogy nahát most pár napot késett... főleg ha nem óramű pontosságú a menstruációjuk.
2014. júl. 29. 20:03
Nyilván ez is benne van a pakliban, de annak lennének tünetei nem? Pl. fennmaradó vérzés/barnázás, esetleg láz. Nekem július 2-tól 6-ig tartott a vérzés, mint egy normál menzesz, azóta semmi.
2014. júl. 29. 19:53
Azért vigyázz ezzel a spontán vetéléssel.Én is elvetéltem,mégis bent maradt a cucc.Majdnem elpatkoltam,mert az orvos félrevizsgált.
2014. júl. 29. 19:50
Ha július 2-án véreztem és eddig 28 napos ciklusaim voltak, akkor elvileg holnap kéne megjönnie, de semmi erre utaló nincs.
2014. júl. 29. 19:48

Sziasztok.

2014. június 30-án pozitívat teszteltem, viszont július 2-án erős vérzés kíséretében megjött. Voltam orvosnál, alaposan megvizsgált, ultrahanggal is és azt mondta, hogy a korai vetélés lezajlott, beavatkozásra nincs szükség. Azt is mondta, hogy nyugodtan próbálkozzunk, mert nem került sor műtétre. Szót fogadtunk... Szerintetek lehetek megint terhes, vagy felborult a ciklusom?

Egyáltalán lehetséges, hogy van peteérés a következő hónapban? Július 17-én éreztem, hogy nagyon feszít a jobb oldalon (mindig éreztem korábban is a peteérést), valamint kb. egy hét múlva - és azóta is - mindjárt megjön érzésem van. A teszt negatív, a hőm a magasban. Ja, és a mellem szivárog. Tudom, hogy ez a magas prolaktin szint tünete (is), de nagyon aggaszt. A doki nézett hormonokat is, amikor a vetélés után elnéztem hozzá, és akkor mindent rendben talált.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook