Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapestre, a lX. kerületbe, a Vágóhíd utcába költözik a fiam. Milyen internetszolgáltató a legolcsóbb/megbízhatóbb ott? fórum

Budapestre, a lX. kerületbe, a Vágóhíd utcába költözik a fiam. Milyen internetszolgáltató a legolcsóbb/megbízhatóbb ott? (tudásbázis kérdés)


6. ca43169457 (válaszként erre: 1. - Marcipan1)
2014. júl. 31. 08:19
Találtál már szolgáltatót?
5. emagdi (válaszként erre: 4. - Marcipan1)
2014. júl. 29. 15:41

lehet, hogy valamiért nem érte meg nekik ott is kiépíteni a kábelhálózatot.


érdemes megkérdezni a közös képviselőt (gondnokot), hogy milyen szolgáltatók elérhetőek, és akkor azokat felhívni. társasházaknak sokszor adnak egyéni, kedvezőbb tarifákat is, mint amik a honlapon meg vannak hirdetve (de nem mindenhol, nem tudom ez is mitől függ).

2014. júl. 29. 13:47
Sajnos, Digi nincs - bár azt nem értem, miért? a mellette lévő Mester és Haller utcákban van...
2014. júl. 29. 13:37

ha van digi, akkor tuti hogy az a legjobb.

ha nincs, akkor a maradékból válogathat (gondolom upc vagy T-borzasztó).


egyébkétn a t-nél nincs drágább (és szarabb... már bocs)

2014. júl. 29. 13:17
Én is a IX. kerületben lakom. Nekem több, mint 10 éve a T-HOME a szolgáltatóm, nem tudom, hogy a legolcsóbb-e, de mi elégedettek vagyunk vele. 10MB-és internet, családi csomgos TV csatorna + HBO vonalas telefon 2 éve hűségidővel kb. 12 000 Ft
2014. júl. 29. 12:34
Budapestre, a lX. kerületbe, a Vágóhíd utcába költözik a fiam. Milyen internetszolgáltató a legolcsóbb/megbízhatóbb ott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook