Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hpv és szülés fórum

Hpv és szülés (beszélgetős fórum)


11. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Gizus30)
2014. aug. 8. 17:07
Nekem is volt egy régi kolleganőm, akinek P3 után kivették a méhét. Nem igazán értettem, én nem engedtem volna. Állítólag megelőzésként. Na, kösz!
10. Gizus30 (válaszként erre: 9. - Moonlight13)
2014. aug. 8. 10:05

Szia !


Elvileg 3 hét múlva megyek ismét a dokimhoz ultrahangra, megkérdezem majd tőle is .....

Én is így gondolnám,amit te is írtál.... :)

9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Moonlight13)
2014. júl. 31. 20:54

Ja, bocsi, hogy a terhesség alatt nem csináltak...

Ne foglalkozz vele, ha elmúlt! A szervezeted legyőzte! Én beszéltem egy bakterológussal erről. Egy csomóan nem is tudják, úgy küzdi le a szervezet.

8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Gizus30)
2014. júl. 31. 20:53
Ezt nem értem! Ha nem csináltak HPV tesztet, hogy jött ki a 16 és 18 típus?
2014. júl. 30. 09:08

Kérd meg az új dokidat, hogy csináljon frisset.

Én 22. hétben vagyok, de már csinált...

6. Gizus30 (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2014. júl. 30. 08:27
Anno én is rengeteget olvastam ezzel kapcsolatban és én sem értettem,miért akarná rögtön a kivenni a méhem ....Mindegy ....azóta elvileg gyógyult vagyok és orvost is váltottam :)
5. Gizus30 (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2014. júl. 30. 08:25
Nem csináltak HPV tesztet. ( Legalábbis eddig nem,20 hetes vagyok ) 2014.márciusban voltam rákszűrésen ( amit 6 havonta csináltunk) ennek P2 lett az eredménye áprilisban estem teherbe és azóta más nem volt. ( védőnő szerint 1 évig érvényes az eredmény)
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Gizus30)
2014. júl. 29. 22:34

Ez egy nagy hülyeség! A szervezet legyőzheti a vírust! Akkor aki a HPV oltást megkapja, az sem szülhet csak császárral?!

P3-mal egyébként nem pakolnak ki, az csak gyulladás. P4-gyel is max. csonkolnak fiatal korban, a P5 az már gáz.

2014. júl. 29. 16:09
HPV-tesztet most is kellett csinálni, terhesség alatt. Annak mi lett az eredménye?
2014. júl. 29. 11:40
az kemény. persze kapjuk ki egyből. műtét stb. ezek az orvosok mindig rámondják a legegyszerűbb dolgot, nemhogy kezelnék. egyébként nekem se lett jó az eredményem egy hónappal ezelőtt, majd nemrég csináltattam megint, akkor vérzés és gyulladást mutatott ki. de most is véres lett a minta úgyhogy nem tudom hogy mennyire lesz értékelhető. mennyire lett neked rossz az eredmény? amúgy én is baba tervezés előtt vagyok, most lesz hétvégén az első tesztelésem, első próba :) kiváncsi vagyok, neked meg boldog babavárást :)
2014. júl. 29. 11:02

Sziasztok !

Történetem 2009-ben kezdődött, a rákszűrés eredménye P3 lett, tipizálás után a 16 és 18 (magas kockázatú) törzs(ek) lett kimutatva.Kaptam gyógyszert illetve én is beszereztem különböző csodaszereket a kezelésre. Eleinte 3, később 6 havonta jártam újabb szűrésekre. Soha többé nem volt P3 eredmény és a törzsek is eltűntek. Orvosom szerint ilyen nincs , a vírus soha nem tűnik már el a szervezetemből így a természetes úton történő szülést is elfelejthetem örökre. Sőt! Szüljek gyorsan annyi gyereket,amennyit szeretnék és kapjuk ki a méhemet, ezzel minden bajt megelőzhetünk. Ezt már akkor is abszurdnak tartottam, hisz kinek szüljek normális kapcsolat nélkül? :O Mára az életem teljes lett,elértem a céljaimat és 20 hetes kismama vagyok :) Orvost váltottam , olyat kerestem,akit a kórházban is megtalálok, ha szükséges ( pl. szüléskor) nem csak a magánklinikán tud fogadni. Következő találkozásunk alkalmával szeretném őt is megkérdezni erről, hogy ő mit javasol. Érdekelne,hogy járt-e valaki hasonló cipőben és mi lett a történet vége ? Szülhetett-e természetesen úton vagy csak császárral ? Természetesen a babám egészsége a legfontosabb, ha azt mondják császár,akkor császár, de ha egy mód van rá,akkor szeretném természetes úton világra hozni a kisfiúnkat,apa segítségével. Légyszi írjatok,kb. mire számíthatok! Köszönöm !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook