Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » APÓSOKról fórum

APÓSOKról (beszélgetős fórum)


1 2
43. pzm3 (válaszként erre: 42. - Pzm3)
2013. aug. 12. 21:06
folyt....úgyhogy lehet mi sem sokáig megyünk már...
42. pzm3 (válaszként erre: 3. - Ab4b6bc17d)
2013. aug. 12. 21:05
Én nagyon nem bírom apósomat....Nagyon gázul nevelte a férjemet,de úgy gondojla ő remekül csinálta. Ezen kívül egy egoista,ki ha én nem tipus.Csak ő csinál mindent jól,ő volt a munka hőse,a legjobb szakember,az ő földjükön a legjobb mindig a termés. Csak is az ő értékrendje a jó,mindenki más helytelenül él.Mindeki buta,senki nem tud semmit csak ő.Kötözködik,okoskodik,mindenkinek 100szor meg kell hallgatni az életét,hogy ő mindig milyen fasz.n csinált mindent.Csak azt nek veszi észre,hogy mindenki utálja,rajtunk kívül már senki nem nyit rájuk ajtót,de utolsó ottlétünkkor összevesztem vele,
41. ina87 (válaszként erre: 1. - Ab4b6bc17d)
2013. aug. 12. 20:37
Azért nem mindegyik apos rossz,végülis több a rossz anyos,az én aposom 3,5 évig csak köszönt meg max 1-2szot ha váltotunk letvolna téma köztünk devalahogy nemszolt hozzám néha ténleg ugyéreztem h nem kedvel úgy h mire öszeköltöztem a fiával na azota beszélget velem,nem mondanám h rosszember csak megvan a saját kis véleménye na meg enyhén szolva káromkodni azt tud amit én nem szoktam a mí családunkba nemszokás,na persze nem mondom egy két csunyaszó kiszalad a szájbol,de nemfolyamatosan!
2009. jan. 7. 09:36
Nekem nagyon drága Apósom van! Imádom! Bármikor, bármiben számíthatunk rá, és Ő is ránk. És most Ő a legboldogabb ember, hiszen megszületett az első unokája, aki legnagyobb örömére, kislány :-)
2009. jan. 7. 09:33
Az Apósommal 2 évig laktunk együtt, mikor lerobbant egézségileg , akkor költözött csak hozzánk. Addig mig el tudta magát látni, nem volt hajlandó a költözésre. Aki miatt szólnom kellett néki az a saját Lánya volt, mert azt kezdte el "céltalanul" ugráltatni. Persze, hogy a Feleségem pártjára állva, beszéltük át a dolgokat, attól kezdve nem volt probléma. Persze nem olyan nagy öröm egy beteg ember a háznál, de még mindig jobb volt, mintha állandóan nekünk kellett volna hozzá menni. Időtakarékossági szempontok miatt alakult így, másrészt a lakáskörülményei sem voltak, mégcsak félkomfortosnak sem mondhatóak.
2009. jan. 1. 19:46
kedvelem
2008. dec. 25. 20:44
nem foglalkozok vele ha egyszer nem muszáj, nem az az ember aki hiányozna nekem...sajna, de megvan rá az okom
2008. dec. 20. 18:20
Áldott jó ember volt, egy rossz szót nem tudok róla mondani, sajnos már nincs közöttünk. Még jobb ember volt, mint az apám, habár ő is nagyon jó ember.
2008. nov. 26. 22:43
Az en draga aposom is nagyon jo ,lehet szerencses vagyok...hm...nagyon szeretem es o is ,az elso perctol ahogyan megismertem azt mondta ,hogy o olyan mint az apam,matol en is a lanya vagyok es hogy barmiben szamithatok ra.Hat nagyon jo volt hallani koszonom szepen,
2008. nov. 14. 12:44
az enyém nagyon jó. bár nem édesapósom, de nagyon szeretem.
33. K.né
2008. nov. 14. 10:07
Imádnivaló, rendes ember. A családjáért bármit. Nagyon jól kijövünk, szeret, mintha a lánya lennék és fordítva is igaz. Rengeteget beszélgetünk már az első perctől kezdve. De anyósom is ilyen. Szerencsés vagyok.
32. Lili13 (válaszként erre: 27. - Ab4b6bc17d)
2008. máj. 30. 19:47
En sem vagyok egy magamert kiallos tipus, de amikor a szuleim probaltak beleszolni az eletunkbe, szinte minimumra vettuk a kapcsolatot... eszrevettek magukat. Most egyszeruen nem hozunk fel kenyes temat, illetve en is leallitom oket... En azt gondolom a parodnak is ki kell allnia melletted ha az o szulei szekalnak... kell a nagyszulok a gyereknek, de ha csak art es direkt bantja,en nem vinnem es nem adnam oda az unokat... megha kozel laknak, akkor sem.
31. Akymo
2008. máj. 23. 23:30
Meg tudnám folytani...
30. ab4b6bc17d (válaszként erre: 29. - 35556e805c)
2008. máj. 6. 13:27
Egy gonddal kevesebb! :)
2008. máj. 6. 12:36
Én hála nagyon jól kijövök az apósommal. Egy végtelenül rendes ember, és szerintem nem is lesz vele soha problémám. :)
28. b9ad431c07 (válaszként erre: 25. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 25. 14:16
volt már ilyenben is részem. részvétem!!!!!!!!!!
2008. ápr. 25. 12:47
Hát nem.
2008. ápr. 24. 19:57

Az én apósom is kamionozik. Viszont laza és jó fej.

Amúgy 5 évig laktam velük és sokszor cseszegettem mert valamiért mindig lehetett.......persze csak viccből. Amióta megvan a fiam még jobban kijövünk.

Ennél jobbat nem is kivánnék magamnak.

Sajnos nem mindenhol van ez igy:(

25. ab4b6bc17d (válaszként erre: 24. - B9ad431c07)
2008. ápr. 24. 19:17
De szeretnék én is egy ilyet! Napról-napra erre vágyom, mert ahányszor csak találkozom az enyémmel, mindig beszól valamiért és kibírhatatlanul viselkedik. Persze tűröm, de hogy miért?
2008. ápr. 24. 10:57
nekem egy jólelkü kedves aposom volt szerettem vele beszélgetni bár igen rövid volt az ismeretség vele ,nagyon szerett volna unokát és sajnos már nem tudta megvárni hogy megszülessen. De azt tudom hogy nem volt benne rosszindulat senki iránt és mindenkinek segitett amiben csak tudott.
2008. ápr. 19. 17:07

Azt hiszem, a szerencsén is kell mújon, hogy ki milyen apóst fog ki:) nem tudom, hogy ha ismertem volna a házasságunk előtt is apósom, hozzámentem-e volna a fiához? Hülyén hangzik, de lényegileg egy házassággal megkapod a kedvesed családját is:(


Talán abban hibáztam, hogy nem formáltam véleményt bizonyos dolgokban, hanem ráhagytam, merthogy ő a férjem apja, ezért tisztelem, stb. stb. Nem egy szeretnivaló ember és csak ritkán vannak normális pillanatai, amikor éppen nem kötözködik, nem ríkatja meg a gyerekeket, nem okoskodik, nem felsőbbrendűsködik, nem hatalmaskodik, nem arrogáns és nem ordibál a környezetével.

2008. ápr. 19. 01:04
Őt sajnos nem ismerhettem meg, mert meghalt már nem most.
2008. ápr. 18. 00:12
az enyém is nagyon jópofa várja az unokát és kamionozik
20. ab4b6bc17d (válaszként erre: 14. - Ritaanyu)
2008. ápr. 17. 22:54
Te legalább megmondod neki a magadét! Én meg még mindig magamban puffogok, merthogy ne bántsam meg... mikor ő meg állandóan bántja a környezetét!
2008. ápr. 17. 19:04
Sajnos már nem ismerhettem meg :(
2008. ápr. 17. 18:44
Nekem nagyon jófej apósom van.Mindig mondogatta,hogy kár,hogy nem ő talált meg hamarabb a fia helyett,mwer kkor tuti ő vett volna feleségül,mindezt az anyósom füle hallatára,akinek utálatát ugyan csak szította,de azért édes volt tőle:)mondjuk most akár örülhet is,mert ugany nem ő talált meg elsőnek,de már ő is elvehetne...
2008. ápr. 17. 16:26
Inkább ő ezerszer, mint az anyósom.
2008. ápr. 17. 14:52
Szeretem. Nagyon jó ember.
2008. ápr. 17. 13:36
Az enyém sajnos már nem él!
14. ritaanyu (válaszként erre: 12. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 17. 13:34

nyugi nem csak te fogtad ki!! én is de nagyon!

ilyen házsártos kötözködő nagyképű ember nincs mégegy a világon az biztos!nem egyszer tessékeltem ki a házból!!hálistennnek tegződünk így könnyebb szidni is meg veszekedni is! mondtam már neki nem egyszer hogy "te nem vagy normális!"stb...

ráadásul itt lakik a szomszédban! még abba is beleszól hogy mivel mosogatok meg mosok meg mikor vágjuk a füvet és ami a legidegesítőbb hogy minden egyes alkalommal amikor nem kéne betoppan és nem hogy kimenne hanem a nappaliban megvárja páromat míg felöltözik el elmondja a mondanivalóját aztán kimegy...rengeteg dolog van amiért egy kanál vízben megfojtanám......

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook