Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megrendelte valaki az Erdei állatok kiadványt az Editions Atlastól? fórum

Megrendelte valaki az Erdei állatok kiadványt az Editions Atlastól? (beszélgetős fórum)


13. Hmv. (válaszként erre: 8. - Hmv.)
2014. júl. 29. 13:21

Pontosítok, rossz címet írtam. Helyesen: Erdei Kaland.

A többi stimmel.

Itt van nálam az unokáimnak rendelt mind a két album, de egyik fejezet sem teljes, s több mint 37ezer forintot fizettünk érte, amikor keservesen sikerült az Editionstól megszabadulni.


Csak példának említem az első témakört:


1. Fedezd fel, figyeld meg


Ebben ilyen alcímek találhatók, hogy felfedezések,rovarok,elsősegély,fényképezés,madarak,időjárás,fészkek,állatok lakóhelye,emlősök,növények és nem győzöm sorolni.


Minden alcímben abc sorrendbe lehetne elvileg rendezni a kártyákat, de pl. a "felfedezések"-ből még csak egyetlen kártyát kaptunk a megszüntetésig, az is "P" betűs.

"fényképezések"-ben van "F""K""M" betűsből 1-1 kártya, semmi több.

És a többi kategória is ugyan így, össze-vissza, elképzelni sem tudom, hogy mikor lett volna vége, mert természetesen erre a kérdésemre sem telefonon, sem írásban nem kaptam választ - s arra főleg nem, hogy mennyibe került volna a teljes sorozat?


Még említek néhány témakört, de az alcímekről már nem írok tovább, mert beleszédültök!


2. Állat és környezetvédelem

3. Tudtad, hogy...

4. Játékok és más tevékenységek

5. Fák és bokrok

6. Virágok és más növények

7. Madarak

stb,stb.


A magam részéről mindenkit lebeszélek ezekről a kiadványokról. Ennyi pénzért rengeteg, témába vágó értékes könyvet lehet vásárolni.

12. BenKír (válaszként erre: 1. - Lara20100617)
2014. júl. 29. 11:56
Én is megrendeltem, de mivel már az első csomagban található könyvek sem nyerték el a tetszésemet, így lemondtam a másodikat e-mailben. Igaz, ennek ellenére kiküldték a postával, de nem vettem át. Szerintem nem éri meg.
2014. júl. 29. 11:23
NeM! Egyszer belefutottam ebbe a hibába..hogy rendeltem valami sorozatot az Atlasztól...először havi 1 majd havi 2 csomagot küldtek...a vévén már minden héten jött a csomag... alig tudtam tőlük megszabadulni...Soha többet...inkább megveszem a könyvesboltban az adott témához kapcsolódó könyvet....
2014. júl. 28. 19:19

Elnézést kérek, most jöttem rá, összetévesztettem egy másik

kiadvánnyal... Amiről itt szó van, abból én is megrendeltem az első két részt, ami úgymond még a csali volt, de aztán lemondtam, mert ugyan tetszettek az állatok és a kiskönyvek, nagyon drága mulatság lett volna tovább fizetni...


Viszont amiről én beszéltem, az lefűzhető lapokból áll, kb.5 hetente jött, az első lapon mindig az állat képe, a hátoldalon pedig a legfontosabb tudnivaló az adott állatról. Ennek a címe: Kalandos erdő. Ez is Edition Atlas-os termék. Sztem ez jobban megéri az árát.

2014. júl. 28. 17:55
Én már sokszor rendeltem tőlük, de általában csak a kezdőcsomagot, mert a többi már drága volt. Egy-egy telefonhívással simán le tudtam mondani mindent. (a számlán rajta van az elérhetőségük) Most azért várjuk meg még a másodikat is, mert a kislányomnak nagyon tetszenek ezek a kis állatkák meg a hozzá tartozó könyvek. Persze ha úgy nézem ennyi pénzért sok sok kis műanyag állatot tudok venni a játékboltban. :)
8. Hmv.
2014. júl. 28. 15:47

Kb. 5 évvel ezelőtt előfizetett a lányom ennél a kiadónál egy sorozatra, talán "Varázslatos természet" volt a címe. Egy idő után már nem győzte fizetni, én vettem át tőle. Végül én sem győztem, több mint 37 ezer forintot fizettünk ki, de még akkor nem volt vége a sorozatnak.

Lemondtam a megrendelést, visszamondtam a csomagot, visszaküldtem, mindent elkövettem, hogy megszakadjon a kapcsolatunk - sok hónapnyi levelezés, telefonálgatás és idegeskedés után sikerült véget vetni a csomagküldésnek.


A meglévő kártyák szépek, sokat lehet belőle tanulni, de irreálisan drága, ennyi pénzt nem ért!

Nálunk a beígért nagyító volt a csali - ami csak reklamáló levél után érkezett meg. Mondanom sem kell, egy kis gagyi műanyag cucc volt.

Szerintem az egész ügylet egy nagy átvágás!

2014. júl. 28. 15:31
A szonyeg egyebkent egy sima asztalterito folia. De teny a nyomas nagyon szep rajta. A konyvtarto papirbol van. Engem inkabb az allatkak es a kiegeszitok erdekelnenek
2014. júl. 28. 15:29
A 2.-ban nekunk a borzcsalad volt. Az meg 2490-ert. A 3.-ban jött egy fa egy harkallyal. Nagyon jopofa aranyos. De eu mar 4990 volt. Ez mar sok erte. Most azt keresem van olyan aki megrendelte es esetleg eladna mert mi vevok lennenk ra.
2014. júl. 28. 15:28
Nekünk is most jött meg az első,de már a számlán a 2. csomag 4990 ft lesz, abban könyvtartó,játszószőnyeg, rajz sablon az ajándék. A 3.-nál tároló kosár. Én azt hiszem lemondom ez túl drága, csak még meg kell keresnem hol lehet lemondani.Amúgy aranyosak az állatkák,de nem egy csúcs kidolgozás.
2014. júl. 28. 14:57

Az erdei állatokban van házikó meg traktor is?

Nekünk eddig csak első jött meg (mókus, szarvas) 1490-ért, de már a 2-ra azt mondták, hogy 4990 lesz. Abban állítólag lesz valamilyen játszószőnyeg is. A 3. megérte?

3. lara20100617 (válaszként erre: 2. - Bbeus73)
2014. júl. 28. 14:38

Koszi a gyors valaszt. En most vivodok hogy hogyan tovabb mert eddig 2490 volt es most a 4. Tol 4990. Nekunk ez havi szinten sok. De a kisfiamnak nagyon tetszik

A hazikot traktort varja mindig.

2014. júl. 28. 14:19
neniÉn igen, nekünk már le is járt. Nagyon hasznosnak tartom, gyönyörű színes képekkel, gyerekek számára érthető magyarázatokkal. Én, mint tanító néni is tudom használni a környezetismerethez.
2014. júl. 28. 14:12
Megrendelte valaki az Erdei állatok kiadványt az Editions Atlasztol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook