Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Androidos telefonon hogy találom meg a telefonkönyvet, amit a SIM-kártya tárol?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. ildi02142014-07-28 19:00
Köszönöm! nekem ez még túl bonyolult, de majd kibogozom :) Köszi!
(válasz körömvirág 3. hozzászólására)

3. körömvirág2014-07-28 16:58
szia! elvileg a Névjegyzékben van olyan, hogy Export/Import, és ott kiválasztod, hogy másolás SIM-ről.
Nekem mondjuk egyből behozta, a google szinkronizálás után, ami csak emailes, az "simán", ami telefonszámos, az meg telefonkagyló ikonos, tudsz olyan opciót is kiválasztani, hogy kapcsolatok összefűzése, itt össze tudod rendezni az azonos néven elmentett emaileket a telefonszámokkal.

2. ildi02142014-07-28 10:32
Megcsináltam a Google-fiókot. Viszont ha sms-t akarok írni, nem a telefonkünyvet adja be, hanem azoknak az e-mail-címét, akik nekem a gmailben vannak. Hogy találom meg a telefonkönyvet, amit a sim-kártya tárol? (Android)

1. ildi02142014-07-28 10:30
Okostelefon kezelése! Hogyan?