Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol lehet albérletet keresni? fórum

Hol lehet albérletet keresni? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 29. 22:14
Mi azt hiszem olx-en találtunk albérletet, kb. 1 hónapig kerestünk, de minden ilyen létező portált átnyálaztuk naponta többször is!
2014. júl. 29. 20:36
simplenak van igaza. (Egy ingatlanoson keresztül bérbeadó.)
4. ca43169457 (válaszként erre: 3. - Simple)
2014. júl. 29. 12:12
Nekem az a tapasztalatom az ingatlan.com-mal, hogyha bérleményt keresek, nem eladó házat, gyakorlatilag fél éve ugyanazok a hirdetések pörögnek. És az esetek legalább 80 %-ban ingatlanosok hirdetnek. Magánhirdetővel talán egyszer volt szerencsém összeakadni.
3. simple (válaszként erre: 1. - 51e1cc5189)
2014. júl. 28. 10:16
Ahol tőled kérnek pénzt, azzal nem szabad foglalkozni mert mind átverés. Sikeres ügylet esetén a lakás tulaja fizet nekik, általában egy havi bérleti díjat. ingatlan.com itt érdemes nézelődni.
2014. júl. 28. 10:14
alberlet.hu oldalon is lehet pl keresni.sajnos a legtöbb esetben a telefonban feltett célzott kérdésnél derül ki,hogy kinek kell fizetni.én is voltam ebben a cipőben.amikor hívod az adott telefonszámot nyugodtan kérdezz rá ki fizeti a közvetítői jutalékot.a tulaj vagy a bérlő.ha az utóbbi a válasz akkor köszönd meg és tedd le a telefont nyugodt szívvel,ezek csak lehúzzák az embereket és nincs eredménye.legalábbis én 1x fizettem ilyennek és nagyon ráfáztam.soha többet nem tenném ha esetleg albérletet kellene keresnem.
2014. júl. 28. 10:05
Milyen oldalakat tudnátok ajánlani hogy ne kelljen fizetni ügynöknek az albérlet kereséséért? :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook