Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hol lehet albérletet keresni?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

6. Habospite2014-07-29 22:14
Mi azt hiszem olx-en találtunk albérletet, kb. 1 hónapig kerestünk, de minden ilyen létező portált átnyálaztuk naponta többször is!

5. gizah2014-07-29 20:36
simplenak van igaza. (Egy ingatlanoson keresztül bérbeadó.)

4. Mildi662014-07-29 12:12
Nekem az a tapasztalatom az ingatlan.com-mal, hogyha bérleményt keresek, nem eladó házat, gyakorlatilag fél éve ugyanazok a hirdetések pörögnek. És az esetek legalább 80 %-ban ingatlanosok hirdetnek. Magánhirdetővel talán egyszer volt szerencsém összeakadni.
(válasz simple 3. hozzászólására)

3. simple2014-07-28 10:16
Ahol tőled kérnek pénzt, azzal nem szabad foglalkozni mert mind átverés. Sikeres ügylet esetén a lakás tulaja fizet nekik, általában egy havi bérleti díjat. ingatlan.com itt érdemes nézelődni.
(válasz Cecilie 1. hozzászólására)

2. siba222014-07-28 10:14
alberlet.hu oldalon is lehet pl keresni.sajnos a legtöbb esetben a telefonban feltett célzott kérdésnél derül ki,hogy kinek kell fizetni.én is voltam ebben a cipőben.amikor hívod az adott telefonszámot nyugodtan kérdezz rá ki fizeti a közvetítői jutalékot.a tulaj vagy a bérlő.ha az utóbbi a válasz akkor köszönd meg és tedd le a telefont nyugodt szívvel,ezek csak lehúzzák az embereket és nincs eredménye.legalábbis én 1x fizettem ilyennek és nagyon ráfáztam.soha többet nem tenném ha esetleg albérletet kellene keresnem.

1. Cecilie2014-07-28 10:05
Milyen oldalakat tudnátok ajánlani hogy ne kelljen fizetni ügynöknek az albérlet kereséséért? :(