Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Diagnózis ezerféle? fórum

Diagnózis ezerféle? (beszélgetős fórum)


2014. aug. 15. 15:26
Bízom benne, hogy legalább ennyire tudok majd én is alakulni, műtöttek már mással, van fogalmam, de azért köszi, hogy írtál, ad valami támpontot, jobb az ismert rosszra számítani, mint a teljesen ismeretlen elé állni, én úgy gondolom.
9. youlcsi (válaszként erre: 8. - Csipoga)
2014. aug. 15. 10:56

nagyon vacak volt... annyira, hoigy akkor fogadtam meg, hogy a 2. babánál majd semmiképp nem akarok újra császárt. sokkal jobban fájt... persze lehet, hogy csak azért, mert nem olyan az eredmény, mint a császárnál.

szóval kutyául szenvedtem, meg akartam halni... DE 2-3 órával a műtét után saját lábamon mentem el pisilni, 2 éjszaka után hazamentem (mások 1 után, de nálam volt kis komplikáció), csütörtöki műtét után hétfőn már elkísértem a gyereket bölcsibe, szerdán gyalog mentem el a kb 20-25 percnyire rendelő háziorvoshoz... következő hétfőn pedig már dolgoztam.


Szóval úgy mondanám, hogy a műtét utáni 1,5 nap (vagy amíg bent van a cső) az maga volt a pokol, de utána gyorsan javul.

2014. aug. 15. 08:06
Még addig vizsgálnak, amik műtét előtt kellenek, meg a vesében is van valami ehcodús képlet, majd lesz valahogy, csak megoldódjon, héha elég vacak éjszakáim vannak, nyom és fáj, feszít, szerintem nem ürül rendesen az epehólyag, nagyon vacak volt a műtét?
7. youlcsi (válaszként erre: 6. - Csipoga)
2014. júl. 31. 10:32

igen, volt epeműtétem.


mondjuk a polip miatt logikus lépés a műtét, azt gondoltam, ez már nálad egy lejátszott dolog, csak még ezen felül kerestek valami okot.

2014. júl. 30. 18:37
Az a helyzet, hogy volt CT is, múlt évben, az nem mutatott problémát.Annyi elkőrehaladás van, hogy voltam sebésznél, kettőnél is, a polip miatt javasolják az epehólyag műtétet, lesz még egy vastagbéltükrözés, utána megyek műtétre.Már besokalltam, mindig nyom meg fáj, mindenki bólogatott, hogy ez tipikus epeműködési zavar, ki kell venni, ha van benne polip.Ahogy olvastam, te is túlestél rajta?
5. youlcsi (válaszként erre: 4. - Csipoga)
2014. júl. 29. 09:36

kreont??? akkor ő hasnyálmirigy-problémára gyanakszik?


mennyire régen voltak a tükrözések?

lehet, hogy egy kontrasztos ct-t megéré csináltatn (nyilván kevésbé megterhelő, mint a tükrözés)i

2014. júl. 28. 18:08
Írt fel Kreont,hogy segítse az emésztést, de nem jobb attól se.Régebben voltam már gyomortükrözésen, vastagbéltükrözésen, epeáramlásvizsgálaton, különös nem volt semmi.Most jött meg a vizelet leletem, minden jó benne.MÉg homok sincs.
2014. júl. 28. 09:07
gasztroenterológus mit mond?
2014. júl. 27. 14:18

Menj iriszdiagnosztához,ha tudsz jót.Ő a szemedből meg tudhatja mondani,hogy hol a baj.Nekem jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban.

Nagyon sok dolog látszik a szemből,de nem minden.Azért meg lehetne próbálni.

2014. júl. 27. 13:59

Valaki legyen szíves segítsen már, mert egyre pocsékabbul érzem magam, ahány helyre megyek, annyifélét mondanak, és effektíve senki se segít érdemben.

Fáj, szúr,feszít, a jobb oldalam csípőcsont felett ,mellett, mintha tű szúrna kifelé.Ezzel egyidőben mostanában már elviselhetetlenül sugárzik lefelé is folyamatosan, csípősen a has aljába, lágyékba, főleg éjjel borzasztó.Nyom a jobb bordaív alá is ugyanonnan indulva, lehet hogy ennek más az oka?Epehólyagom görbe, epekövem nincs, polipom van, egyik ultrahangos írja ugyan az epepolipot, másik nem.A jobb vesémben 25 mm, a balban 14 mm angiomiolipóma van,ezzel se foglalkozik egy orvos sem.Voltam már CT-n, MR-en múlt évben,ezeket írják ott is, némi kopásom van, de teljesen világosan érezni, ez nem mozgásszervi.Nőgyógyászatilag nincs semmi gond.Folyamatosan fáj a hasam,megyek mindenfelé vizsgálatra, szerintem hülyének néznek már.Ez évek óta gond nálam, de mostanában szinte elviselhetetlen, alig alszom.Vesekövem, homokom sincs.Esküszöm néha biztos vagyok benne, hogy mégis van, tisztán érezni, ahol szúr, és lenn meg olyan, mintha csikarva távozni akarna.Laborok oké.Jó hosszút írtam, de el vagyok keseredve, van ötletetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook