Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kell-e fogamzásgátlót váltanom? fórum

Kell-e fogamzásgátlót váltanom? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 11. 15:04
Ha minden rendben van a mostanival,nem. Nekem többfélével is gondom volt, mert fájt tőlük a mellem. Nem is szedek.
7. ea9bff1b44 (válaszként erre: 6. - Kicsicica81)
2008. ápr. 11. 13:27
Sok sikert, nekünk gyorsan összejött:-)
2008. ápr. 11. 13:18
sziasztok én is a tri-regolt szedem már régen és bevált.nincs semmi mellékhatása de már lassan leállok róla mert babát szeretnék.
2008. ápr. 11. 13:17
Általában 40 éves korig ajánlják szedni a fogamzásgátlókat. Én is abbahagytam a szedését, mikor 40 lettem. Marvelont szedtem, legalább 10 évig. De lehet, hogy érdemes konzultálnod egy nőgyógyásszal.
2008. ápr. 11. 13:16

ilyenkor igazából spirál felhelyezését szokták javasolni. Azért, mert a trombózis kockázata az életkorral nő.

kérdezd meg a nőgyógyászod erről, meg lehet nézni laborban az véralvadási paramétereket. Érdemes megkérdezni.

2008. ápr. 11. 13:13
Hosszú évek óta szedem a Tri-regol tablettát-szünetet csak a teherbeesés előtti két hónapban és a terhesség alatt tartottam. Most azonban, hogy már harminchetedik éves vagyok, -mivel a gyógyszer leírása is említi a 35.év betöltését-gondolkodni kezdtem azon, próbálkozzak-e más gyógyszerrel. Igazából semmi gondot még nem okozott ez a tabletta, meddíg maradhatok ennél?
2008. ápr. 11. 13:12
Ha a mostani bevált, nem hízol tőle, nem vérezgetsz és nincsenek migrénes görcseid, akkor nem. Mindenkinek más-más gyógyszer jön be. Én sem a legújabbat és lgekisebb hormontartalmút szedtem, de a dokim azt mondta, hogy örüljek, hogy nincs semmi mellékhatás és maradjuk csak a bevált gyógyszernél.
2008. ápr. 11. 13:09
Kell-e fogamzásgátlót váltanom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook