Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autó(alkatrész)tolvajok fórum

Autó(alkatrész)tolvajok (beszélgetős fórum)


2014. júl. 26. 18:00
Koszi, de meg garis az auto, igy a szerviznek kell cserelni, casco szerencsere volt rajta.
6. féknyom (válaszként erre: 3. - Yankees)
2014. júl. 26. 17:20
Mihez kell a tükör? Lehet tudok segíteni.
2014. júl. 26. 16:19
úgy látszik visznek mindent ami mozgatható és nem jár a riasztó bekapcsolódásával. bár manapság talán már az sem visszatartó erő...
2014. júl. 26. 16:15
Nekünk keréktárcsát loptak el az akkori skodánkról. A környéken elég sokat elloptak belőlük.
2014. júl. 26. 16:07

Sajnos térfigyelő nincsen, most én is garázst hajkurászok…

Felhívtam a Bárdit kíváncsiságból, mondta a fickó, hogy mivel új típusú az autó, ezért nincs még utángyártott belőle, és én a városban is csak 4-5 darab ilyen autót láttam eddig.

Lehet külföldre kellett.

Egybként a rendőrök mondták, hogy most a sláger a tolatóradarnak a kis kerek szeme, a légszák a kormányból, és a tükrök természetesen.

2. simple (válaszként erre: 1. - Yankees)
2014. júl. 26. 15:59
Egy ismerősömnek állandóan ellopták a visszapillantóit, megcsináltatta, és újra. Garázs a megoldás. Térfigyelő kamera nem láthatott semmit? Bár ha a rendőrségen múlik sosem lesz meg a tettes.
2014. júl. 26. 15:50

Sziasztok,


Budapesten, reggelre lelopták mind a két visszapillantó tükröt a motorjával együtt az autóról, a tükörház megmaradt.

Hétvégén nyilván szervíz sincs, a rendőrök széttárták a kezüket, sajnos sokat nem tudnak tenni.

Annyira bosszantó, nyilván az anyagi káron kívül, az utánajárás, csomó idő + az, hogy gyakorlatilag vakon vezetsz amíg nincs benne az új tükör.


Örülhetek, hogy az autót (még…) nem vitték el.


A tietekről miket loptak már el/le?

Azt hallottam ősszel népszerű a ködlámpa is… undorító ez az egész.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook