Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Budai Allergiaközpontba érdemes elmenni, ha valakinek nagyon erős pollenallergiája van? fórum

A Budai Allergiaközpontba érdemes elmenni, ha valakinek nagyon erős pollenallergiája van? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 28. 07:52
A haveromnak van egy légtisztító gépe.Pici és drága. Most akarja eladni.50rugó volt. Ott vette.
6. syria (válaszként erre: 3. - Irenkebadics)
2014. júl. 27. 15:42

Nem mese. Ezen az oldalon többször leírtam, hogyan lettem tünetmentes. Sajnos, Hoxa kapacitása kevés a visszakereséshez. :(

A lényeg: akupunktúrás kezelés + IBR System + multivitaminok szedése + két év türelem. Ennyi kellett ahhoz, hogy csak prüsszödök kb. 10 éve. :) De azt irgalmatlanul. :D

A mai napig kimutatja a teszt, hogy allergiás vagyok. Tojok rá, amíg nincsenek elviselhetetlen tüneteim.

5. szikmár (válaszként erre: 1. - Irenkebadics)
2014. júl. 27. 11:31

Javasolnám a Budai Irgalmasrendi Kórházat budán, a II. kerületben. Igaz,nem privat, de ott dolgozik és gyógyít az allergológia és immunológiai ambulancián/osztályon Prof. Dr. Nékám Kristóf. Az egyik legjobb a szakmában, mindent megnéz, akár koponya ct-re is elküld hogy megtudja "mi mit, hol és mit okoz".

Csak ajánlani tudom őt.

4. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Irenkebadics)
2014. júl. 26. 14:23

Az allergiát általában nem szezonban érdemes elkezdeni kezelni.

Ilyenkor a doki már gyógyszert ad.

Többféle módszerrel lehet próbálkozni.

Én mézet, homeopátiát használtam - télen.

A parlagfű az más, rosszabb. :(

2014. júl. 26. 14:18
Mesélj! :)
2014. júl. 26. 14:16

Nem. A "drágák" általában lehúzósak.

Alternatív megoldást kell keresni! Nekem sikerült. :)

2014. júl. 26. 14:07
Tudtak segíteni valakinek? Elég drágák..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook