Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok vmi jópofa babaérkező sms szöveget? fórum

Tudtok vmi jópofa babaérkező sms szöveget? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 12. 14:29

Amikor megszületik egy várva várt gyermek,

az élet dolgai új értelmet nyernek.

Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban.

Új fénnyel ragyognak a világra hárman!

2008. ápr. 11. 11:04

Ez egy picit hosszú sms szöveg, de annó én is ezt kaptam!

"Megszülettem! Amikor még Anyukám szíve alatt laktam, nagyon jó dolgom volt. Együtt csináltunk mindent. Ha éhes voltam, evett, s én jól laktam, ha szomjas voltam, ivott, s már nem szomjaztam. Finom langyos vízben lubickoltam. Jókat rúgkapáltam. Nem érhetett baj, mert Édesanya nagyon vigyázott rám. Alkotott nekem, csak nekem egy burkot, ami minden bajtól megóvott. Néha az Apu odabújt hozzánk és beszélt nekem. Onnan tudtam, hogy Ő is nagyon szeret engem. De megszülettem, és hideg van. Egy fehér köpenyes bácsi tart karjaiban. Miért vittek el Anyukámtól? Méricskélnek, törölgetnek, hiába kiabálok. De most, mi ez a meleg? Milyen puha, milyen kellemes. Jé, az Anyu szívét hallom, elcsnedesedem. Valaki megsimogat, halkan beszél nekem, azt mondja: nagyon váltalak már, Édesem! A meleg puhának jó illata van, pont, mit Anyunak! De hiszen ez Ő. Enni ad nekem. Már nem sírok, mert tudom, idekint Apuval, és Anyu Veled, mégis csak csudajó nekem."

2008. ápr. 11. 10:48

"Azért, mert szerettek, jöttem e világra

és lettem új fény, csillag, szülők boldogsága. Szeressetek mindig igaz szeretettel,

A kincsetek vagyok, kicsi kincs, de ember."

2008. ápr. 11. 10:23
Tudtok vmi jópofa babaérkező sms szöveget?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook