Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magánszemélyek részére igénybe vehető Mobil Flotta csomag fórum

Magánszemélyek részére igénybe vehető Mobil Flotta csomag (beszélgetős fórum)

2014. júl. 24. 19:00

Nekünk flottán belül ingyen van és még hálózaton belül is mindenki,korlátlanul.

De a család és barátok 90%-a vodás,így nem sokat fizetünk havonta,ergo nem belőlünk él a cég :D

5. bubu33 (válaszként erre: 4. - Beu23)
2014. júl. 24. 18:49
Igen tudom, hogy jó a flotta és olcsó is. A gondom az hogy nincs olyan ismerősöm aki által csatlakozhatnák. Ezért írtam ied, hátha itt tud valaki ajánlani ojyan Flottát ahova magánszemélyként is lehet csatlakozni. Te melyik flottánál vagy?
2014. júl. 24. 10:05
a flotta nagyon jó. én is abba vagyok. 10 forint egy perc, sms 15 körül. azon belül ugye aki ebbe a csomagban van ingyen hívom.
2014. júl. 23. 21:28

Sziasztok!

Régi olvasója vagyok a Hoxa portálnak. Segítséget szeretnék kérni. Ha van itt valaki aki magánszemélyként csatlakozott valamilyen Mobil Flotta csomaghoz kérem írjon róla nekem itt vagy privátban. Véleményekre lennék kiváncsi és hogy valaki nem tud e ajánlani nekem olyen Mobil Flottát amihez 2-3 személy csatlakozhatna. Esetleg valakinek nincs Székesfehérváron ilyen ismerőse? Köszönöm!

2. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Bubu33)
2014. júl. 23. 21:22
Na, ez engem is érdekelne :)
2014. júl. 23. 21:21
Vélemények a magánszemélyek részére igénybevehető Mobil Flotta csomagokról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook