Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Télen-nyáron melegem van és izzadok. A család meg fázik... Mitől lehet? fórum

Télen-nyáron melegem van és izzadok. A család meg fázik... Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 23. 12:30
Vércukrom teljesen rendben van, inkább kicsit alacsony is.
15. globus (válaszként erre: 13. - Roreliyh)
2014. júl. 23. 12:26

Vércukor ingadozása?

Az ilyen meghűléses panaszok tudtommal nem fertőzőek. Sőt állítólag maga a meghűlés nem gond, csak ha gyengébb az immunrendszered, meghűlés talaján könnyen kaphatsz fertőzést.

2014. júl. 23. 12:22
Vérnyomásra szedek gyógyszert, attól teljesen rendben van.
2014. júl. 23. 12:22
A legrosszabb, hogy állandóan meg vagyok fázva, télen leizzadok munkahelyen, aztán kimegyek a hidegre, nyáron meg a jéghideg italokat iszom, hideg vízben fürdök, stb, és ezt gyakran átadom a családomnak is...:(
2014. júl. 23. 12:17
Vérnyomás rendben?
11. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 5. - Roreliyh)
2014. júl. 23. 12:00
Már 30 évesen is volt kolleganő , aki klimaxolt, talán érdemes ebben az irányban is vizsgálódni.
10. globus (válaszként erre: 5. - Roreliyh)
2014. júl. 23. 11:57
Azért kérdezősködök, hátha előbbre jutok rajtad keresztül :) Nekem is mindig melegem van. Hálószobát egyáltalán nem fűtjük, és így is szórom le a takarót. Férjem megunta, emiatt nem alszunk együtt. Hullámokban, hirtelen lesz melegem, de nem jellemző az izzadás. Ez olyan... száraz meleg :D
9. Marjann (válaszként erre: 8. - Virag32)
2014. júl. 23. 11:41
Izzadás ellen botoxos kezelést szoktak azt hiszem, lehet magán bőrgyógyász foglalkozik ilyennel. A Tvben láttam egy műsort, a hölgy extrém izzadással kűzdött a fejbőrén, nem tudott kimenni a házból. neki segített.
2014. júl. 23. 11:39

Szia! Egy az egyben ilyen vagyok,megkeseríti az életem. Évek óta ez van.

Nekem annyira izzad a hajam és a fejem (télen-nyáron),hogy évek óta rövid hajam van,máskülönben belehalnék.

iszonyat egy átok,és semmit nem lehet tenni.

2014. júl. 23. 11:34
jah, akkor nem
2014. júl. 23. 11:34
esetleg közelgő klímax?
2014. júl. 23. 11:34
33 éves vagyok, 4 éves a kisfiam, és kb. 2 éve küzdök ezzel a problémával. Az orvosom akkor azt mondta, hogy a szervezetet nem lehet átverni légkondival, ezért van az, hogy munkahelyen is izzadok. De amikor télen bementem hozzá topfelsőben, akkor már komolyabban vett, elküldött egy vérvételre. Ott minden rendben volt, azt mondta, hogy akkor csak beképzelem. De akkor a családom is képzeli a hideget, nem?
4. globus (válaszként erre: 2. - Roreliyh)
2014. júl. 23. 11:26
Hány éves vagy? NŐgyógyászati, hormonális eltérésed nem lehetséges?
3. globus (válaszként erre: 1. - Roreliyh)
2014. júl. 23. 11:25
Hát akinek a napokban nem volt melege, inkább ő vizsgáltassa ki magát :)
2014. júl. 23. 11:23
Segítséget kérnék. Folyamatosan meleget érzek és izzadok. Télen egy szál trikóban voltam, most a bőröm is levenném... Pajzsmiriggyel minden rendben, orvosom is rendben talált mindent. Nem szorongok és nem vagyok pánikbeteg sem. De akkor mitől van ez és hogyan szüntethetem meg? A családom fázik, én meg döglődöm a melegtől...:(
2014. júl. 23. 11:21
Télen-nyáron melegem van és izzadok. A család meg fázik... Mitől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook