Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet az első szerelmet kitörölni...? fórum

Hogy lehet az első szerelmet kitörölni...? (beszélgetős fórum)


24. akivagyok (válaszként erre: 22. - Ádám26)
2014. aug. 2. 12:51
Persze.Megkérdezheted.Tényleg nagy szerelem volt.Már az esküvőt terveztük.Eljegyzés is megvolt.Nagyon-de nagyon boldog voltam.Már a gyerekeket terveztük.Tényleg elmondani nem tudom mennyire imádtam őt!Kék szemek, fekete haj, én voltam 16, ő 18. Most én 35 vagyok.(Csak hogy tudjatok viszonyítani mennyi idő telt el.Sztem az első szerelmet nem lehet elfelejteni. Két gyermekes anyaként stabil párkapcsolat mellett kezdtem újra vele, úgy hogy ő néhány hónapja hazaköltözött vissza ide a városba mert a párja elküldte.Pedig már vagy 9 éve együtt voltak.Aztán egyszer bent a városban voltunk a családdal,ő meg odajött hozzánk.Teljesen váratlanul mert én háttal álltam és egyszer csak láttam hogy kezet fog valakivel a párom.Hát nekem akkorát dobbant a szívem, azt hittem mindenki hallja körülöttem.(Még körbe is néztem).Aztán eltelt egy hónap kb.Egyszer beszéltem pár szót vele aztán megint hetekig semmi.Aztán fészen megkerestem és bejelöltem.És ott elkezdtünk beszélgetni és így jutottunk arra hogy ő elfogadja egyelőre ezt a szerepet is. (szerető). Nem mondom hogy ugyanazt érzem mint akkor, majd 20 évvel ezelőtt.De nagyon jó újra vele lenni.Pedig tudom, hogy becsapom a családomat így,sőt még lehet magamat is.
23. Briell14 (válaszként erre: 1. - Nagymegmondo67)
2014. aug. 2. 08:05
Sehogy! És nem is kell! Majd jön valaki, akit nagyon szeretsz és attól kezdve rá fogsz gondolni. :)
22. Ádám26 (válaszként erre: 21. - Akivagyok)
2014. aug. 2. 07:40
Megkérdezhetem, hogy annak idején, hogyan ért véget az első nagy szerelem? Csak mert most éppen ebben a cipőben járok, 7.5 éve vagyunk együtt a kedvesemmel, de az utóbbi időben borzasztóan buta hibákat követtem el, elhanyagoltam őt és nem vettem komolyan a terveit, megelégedtem az éppen aktuális státuszkóval, nem akartam egy lépcsőfokkal feljebb lépni (pontosabban nem tudtam, hogy akarok), pedig mind a ketten 26 évesek vagyunk már. Sajnos addig jutottunk, hogy szakított, pontosabban időt kért tőlem, mert nem biztos magában és akkor még bennem sem vot. Én természetesen megerősítettem benne azt, hogy komolyak a céljaim és beismertem a hibákat, de sajnos a többi már rajta múlik. Nem csak a szerelmem, hanem egymás legjobb barátai is vagyunk, ez olyan igazi szerelem. Tudom azt, hogy boldoggá tudom tenni, csak várni nagyon nehéz. Jó lenne ha legrosszabb esetben egyszer úgy mint te az első szerelmeddel újra egymásra találnák :)Persze a legjobb az lenne ha még megmentenénk a kapcsolatunk :) Mik a tapasztalataitok? Ha egy lány komolyan tervez egy fiúval még pár hete de a fiú akkor képtelen komolyan venni és váltani, de amikor rájön, hogy a lány neki a legfontosabb a világon és képes érte bármire, akkor az idő rendbe teheti a dolgokat még a lány fejében?
21. akivagyok (válaszként erre: 11. - Anka0424)
2014. aug. 2. 07:15
Sziasztok.Én most kezdtem újra életem első nagy szerelmével.Sajnos a párom háta mögött.Egyszerűen nem tudtam neki nemet mondani mikor újra színre lépett!
2014. júl. 30. 15:13
Miért akarod kitörölni, az általában olyan szép! Ha jön majd valaki, akit megszeretsz, akkorátértékelődik, de pl. ha én az elsőt meglátom, még most is remeg a lábam, szóval nem egyszerű! :DTehát ha nem az első a nagy Ő, akkor szép emlék marad csupán, ha pedig igen akkor így jártál! :D
2014. júl. 29. 18:34
Șehogy!
2014. júl. 29. 16:16

Sehogy! Miért is kellene?

Az a fontos, ha egyszer vége lett, akkor az első nehogy az egyetlen maradjon! A szép emlékeket meg kell őrizni!

2014. júl. 24. 16:05
Az első szerelmet kitörölni?Nagyon jó emlékezni rá:)
16. 5953ac0df8 (válaszként erre: 1. - Nagymegmondo67)
2014. júl. 24. 15:39
Ha igazán szerelmes leszel valakibe,akkor nem fog számítani az első szerelem,szerelmed.
2014. júl. 23. 22:44
Miért kellene?
2014. júl. 23. 21:28

Sehogy sem lehet kitörölni, s szerintem nem is kell. Bár sokmindentől függ, hogy hogyan lett vége stb.....

Nekem csak jó emlékeim vannak, mindíg is nagy összhang volt kettőnk között. A mai napig szeretem ha bevallom magamnak ha nem akkor is így van.

2014. júl. 23. 05:46
Ha ő is szabad és te is akkor szerintem találkozatok!! Lehet hogy csak azóta nem volt olyan akivel olyan jól érzed magad és ezért vágysz arra a kapcsolatra.Viszont az első szerelem más mint a többi talán mindig a szivedben marad de ha nincs remény tovább kell lépni. Én találkoztam vele és rájöttem,hogy nem akarok semmit már tőle beszélgettünk stb. Viszont engem megcsalt anno elhagyott visszajött elhagyott:)Talán ezért sem akartam már vele lenni.Annó gyűlöltem azért amiket tett velem de az idő múlt és már nem haragszom..legbelül mindig lesz egy picimini hely neki mert az első szerelem álltalában a legszebb,de ha muszály akkor tovább kell lépni.
12. grizus
2014. júl. 23. 01:23
Itt a legnagyobb problémának azt látom, hogy a lány telefonon szakított. Pedig ez nem telefontéma. Meg kell tisztelni a másikat azzal, hogy odaállsz elé. Ez elgondolkodtató, mentőkörülmény, hogy tini volt. De akkor is, nem volt rendesen lezárva a kapcsolat, ezért elvarratlan szálak lógnak a levegőbe. Így nehéz jól meggyászolni a kapcsolatot. Mint mikor valaki eltűnik és nem találják, és a hozzátartozók csak akkor tudnak megbékélni, ha megvan a holttest. A szörnyűséggel való nyílt szembesülés megkönnyíti a feldolgozást, a bizonytalanság felőröl. És itt nem volt face to face. Emiatt a fiú akár azt is gondolhatná, hogy ez elég gyáva és jellemtelen dolog volt a lánytól, tehát talán nem ér ennyit az egész. Másrészt lehetne kezdeményezni most egy beszélgetést, nem az újrakezdésért, hanem hogy átbeszéljék, hogy is volt ez. Ha erre a lány nemet mond, hát akkor biztos nem ő volt az igazi. Egy barát ugyanis nem tesz ilyet és egy jó kapcsolatban a felek egymás barátai is és nem alázzák meg a másikat pl. egy telefonos szakítással.
2014. júl. 22. 23:25
Kitörölni?Sehogy.Lesz más,és akkor lesznek napok,hetek,esetleg hónapok,amikor nem jut eszedbe,de kitörölni nem fogod.15 évesen éltem meg egy 21 éves fiúval,borzasztóan bele voltam esve,de igazából nem is volt kapcsolat közöttünk,jókat dumáltunk,sétáltunk,és egyszer csókolóztunk,és akkor közölte hogy én többet érek mint azok a lányok akikkel ő összefekszik,nem akar kihasználni,én annál többet érdemlek.Majd telt az idő,megismertem egy másik fiút,aki 10 év után a jelenlegi párom,és két szép gyerekünk van,és akibe bele tudtam szeretni,de soha nem volt ugyanolyan,mint azzal a fiúval...És vessetek rám követ,de még ma is sírva tudok fakadni azon a mondatán...
2014. júl. 22. 17:18

Nem lehet kitörölni.

Mindig megmarad, és örökkön-örökké szeretni fogod.

Békélj meg ezzel...

Tudom, mit beszélek, saját tapasztalat...szép emlék, de néha fáj...ezzel együtt kell élni.

9. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 7. - 3da8f53e4a)
2014. júl. 22. 17:09

Igaz is; kin múlna?

Mert 25 évesen, túl 2 elég hosszú kapcsolaton, és még mindig ő! Neki sincs tartós, komoly kapcsolat...

Keresd, beszéljetek; nem reménytelen. :))

8. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Nagymegmondo67)
2014. júl. 22. 17:02

Miért kellene?


Az elsőnek meg kell maradnia.

De itt nem erről van szó, hanem, hogy még szereted, ugye?

Tehát; hogy mikor múlik el? ........soká..........

7. 3da8f53e4a (válaszként erre: 1. - Nagymegmondo67)
2014. júl. 22. 16:55

Sehogy.

..és ne is akard kitörölni, mert milyen emléked maradna utána?


Emlékezz rá, ha találkozol vele beszélgessetek és örülj neki.

Sosem tudhatod, hogy újból lehetne-e kezdeni... kinn múlna a dolog????

6. 3db3c63933 (válaszként erre: 1. - Nagymegmondo67)
2014. júl. 22. 13:10
Mindketten gyerekek voltatok. Az elmúlt évek alatt nyilván ő is sokat változott, ahogy te is. Nem biztos, hogy a mostani felnőtt énje is tetszene. Nem érdemes folyton ezen rugóznod. Szép volt, elmúlt. Csak magadat kínozod, ha nem is próbálsz ezen túllépni.
5. csgybzs (válaszként erre: 1. - Nagymegmondo67)
2014. júl. 22. 13:05
Szerintem szépen kiszínezted már ezeket az emlékeket. Tudod filmeknél is van olyan, hogy láttad 10 éve, fogadni mernél rá, hogy ez az egyik kedvenced, aztán mikor újra látod nem is érted mit szerettél rajta. 10 év hosszú idő, rengeteget változott ő is, te is. Saját magad kapaszkodsz görcsösen a szép emlékekbe. Lehet ma már ő sem tetszene. Hívd meg egy kávéra, beszélgess vele, lehet, hogy simán kigyógyulsz belőle (már ha elérhető földrajzi távolságban van).
4. 3d787b167a (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2014. júl. 22. 13:04
...nincs...
2014. júl. 22. 13:02
a következővel. :D
2014. júl. 22. 13:01

Pfff!


Az emberen nics delete billentyű!


Lépj tovább!

2014. júl. 22. 12:59

sziasztok

hogy lehet az elso szerelmet kitorolni? nagyvonalakban: anno, 10 eve jottem ossze az elso igazi nagy szerelmemmel. elotte senki nem volt az eletemben, mindenben o volt az elso. es en is neki. o 14 volt, en 15. 4 evig tartott. mivel elso kapcsolat volt mindkettonknek, sokat benaztunk, veszekedtunk. az utolso fel evben meg nagyon sokat. aztan osszevesztunk egy nap, aztan meg az nap este otthonrol telefonon bejelentette, hogy vege. volt mar ilyen. en azt hittem nem olyan komoly, de sajnos az volt. probaltam bekulni, de semmi. olyan, mintha az egyik felem meghalt volna. mar csak ranezesre is tudtuk mi a masik baja. egy zenet szerettunk, egy volt a kedvenc filmunk. minden. aztan sajnos ossze is jott valakivel. en lefogytam vagy 10 kilot, enni nem birtam stb. sok emlek stb. felorolt kb. aztan lassan tultettem rajta magam, megemesztettem. viszont, 6 eve hogy szakitottunk. es meg azota is naponta gondolok ra. ha meglatok egy hasonlo lanyt, rogton o jut eszembe. ha egy ugyan olyan nevu lany nevet hallom, latom leirva rogton o ugrik be. valahogy meg most is hianyzik. egyszeruen nem birok ettol szabadulni. ha becsukom a szemem, meg erzem az illatat is. ha olyan helyen vagyok ahol vele jartam, felidezem. tudom, beteges. de ez van. nem tudok mit tenni. azota volt egy 2 eves kapcsolatom, es egy masik 2 eves. de azok nem is erdekelnek. nem is gondolok azokra. azzal akivel o osszejott mar reg vege van, azota lett neki masik baratja akivel szinten vege lett. 1 vagy 2x talalkoztunk is. volt, hogy beszeltunk 1-2x a neten is. de ennyi. tobbre nem jutottunk. vagyakozom. egyszer o is mondta, hogy nem volt rossz a kapcsolatunk. es szeretett velem, velunk (csaladommal) lenni. de mar nem beszelunk sajnos. valahogy is alakult. o is mas fele ment, en is. de az erzes meg maradt nalam. ugy szabadulnek mar ettol... valahogy ugy erzem, egy lany se er fel hozza. mert van o, es van a tobbi. hogy lehet az elso szerelmet kitorolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook