Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Hogyan lehet e-mail címet törölni a Google Chrome-ból?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. Cand Ida2014-07-22 15:11
Megtaláltam!!!!
Hátha segít még valakinek :)

[link]

4. Cand Ida2014-07-22 14:27
Köszönöm, megnéztem de nem ez volt a kérdésem....sajnos. A felhasználó nevek ne jelenjenek meg automatikusan, ahova már beléptünk. Ne hozza le a listát az összes névvel, akik már oda beléptek egyszer. Nem csak e-mail cím, lehet hogy nem az a felhasználónév....de pl. indamailnél az e-mail címre értettem. Hiába lépek ki, ettől még sajnos nem törölte :(.
(válasz Regin_a 2. hozzászólására)

3. Cand Ida2014-07-22 14:08
Köszönöm, átnézem :-)
(válasz Regin_a 2. hozzászólására)

2. Regin_a2014-07-22 13:13
Így
[link]

Máskor meg külön felhasználói fiókot kell létrehozni bejelentkezési jelszavakkal , akkor mindenki csak a saját fiókjába léphet be és nem kevergetik össze az adatokat

1. Cand Ida2014-07-22 07:38
A G.C. elmenti az e-mail címeket, ha valahova egyszer már beléptem. Pl. az e-mail fiókba, valamilyen közösségi oldalra....bárhova. Hogyan tudom ezt a cí,listát törölni, mert sokan használták e gépem és nagyon zavar! Jó lenne, ha csak az enyémek lennének benne. Ennek egy bonyolultabb módja van, sajnos az egyszerű törlés gombbal ottmarad. Kérlek segítsetek! Köszönöm