Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan éli napjait egy bipoláris, másnéven mániás depressziós nő? fórum

Hogyan éli napjait egy bipoláris, másnéven mániás depressziós nő? (beszélgetős fórum)


2014. okt. 24. 10:24
*depressziós férfiaknak lehet könnyebb*
2014. okt. 24. 09:17

Bár nem tudom, eddig amit átéltem változást mással együtt, mindig én vettem a legjobban az akadályt. Mert 33 éve változás az életem is, önmagában.


Tőlem kint senki nem kérdezte, nem is mondtam. Fel sem tűnik, más miatt kérdeztem, hogy látszik-e rajtam valami álmosság, siker bármi, de a bipoláris magatartásom nem feltűnő. igaz én nem fix. beosztású vagyok. Egy ideig kint is voltam, de az meg az éjszakában, és akkor meg a részegek közt mániásan is, én voltam a józan.

12. 1c18d76f9e (válaszként erre: 11. - Lizocska82)
2014. okt. 24. 09:12
Oh, yeah!/Ó, igen. - Itt meg még diliház, sőt bolondokháza van mindenki fejében, szinte mindenkinek aki 35+ éves, de sok fiatalnak is, ... .
2014. okt. 21. 08:53
Es a legjobb,hogy ha elmondom akkor sem neznek utana furan ram..semmi nem valtozik.
10. lizocska82 (válaszként erre: 9. - 1c18d76f9e)
2014. okt. 21. 08:51
En Londonban kezdtem, es raadasul egyedul ket honapig, a ferjem gyerekek otthon maradtak. Az eleg jo probatetel volt egeszseges embernek sem semmi, plane bipolarisan. Plusz ugy hogy elotte csak Szolnokon eltem. Sokkal elfogadobbak itt az emberek. Valamint en elvezem a tiszta lap dolgot..ha akarom elmondom valakinek..ha nem akkor nem. De egy regi magyarorszagi baratomnak most mondtam el..meg is lepodott hogy o soha nem gondolta volna rolam :-)
9. 1c18d76f9e (válaszként erre: 8. - Lizocska82)
2014. okt. 21. 04:07
Igen (UK) az Egyesült Királyság nagyon más. Még Londonban is alig szedek gyógyszert, pedig az nyüzsgőbb, de élhetőbb város. Nekem csak szűkségeseti gyógyszerem van. Volt már, hogy három három hónapokra is elhagytam. Mert eszembe se jutott.
2014. okt. 20. 10:28

Kedves sugo

16 eve elek bipolariskent. Ebbol mar harom eve Skociaban. Van harom gyerkocunk es most varjuk a negyediket. Evek ota nem szedek gyogyszert. Megvannak a sajat terapiaim. Sokszor leulok zenet hallgatok rajzolok..inkabb tartok szuneteket a hazimunkaban. Vigyazok hogy az egyensuly megmaradjon. Ha latom kezdek bezarkozni ill ferjem latja akkor elkezdek beszelgetni ismerosokkel kicsit setalok a varosban kimozdulok. Eroltetem hogy igen is mesz akkor is ha zavar a tomeg. Ha ugy erzem egy hajszal valaszt el a manias fazistol visszaveszek a tempobol lassitok. Olyankor nem iszok kavet sem. Ha van meg kerdesed csak irj.

2014. okt. 4. 08:20

"más ilyen betegségben élő nő,vagy férfi"


Én jó legalább annyi jót ad mit rosszat, sőt, ha az élet kiegyenlítet nem itt.


Jó vannak pocsék fázisam nekem is.


És hogyan élem meg, lehető legtudatosabban, és ezért jól. Sokat Seggít DBT, vagy meditációs technikák megtanulása, két módön: Egy megismeri az ember önmagát és/vagy rossznak megélt szakaszban kisegít.


Az első hat évben anyának lenni bipolárisan, női segítő nélkül kockázatos, komoly kockázati faktor. Anyámis az volt. Tanultam pszichológiát is, ...


De a lényeg rengeteg előnyt lehet találni, és nem a rosszra koncentrálni.

6. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 1. - Ametiszt 1)
2014. aug. 23. 14:35
Az Index fórumok között találsz bipol-t, nem tudom most aktívak-e, de egykoron számos sorstársad osztotta ott meg búját-baját, segítettek egymásnak stb. Persze nem akarlak elküldeni a Hoxáról :)) csak lehet ott interaktívabb a téma.
2014. aug. 23. 14:32
kapsz litiumot?
4. Réka vagyok (válaszként erre: 1. - Ametiszt 1)
2014. júl. 22. 13:46
Van egy ilyen barátnőm, a végletekközött mozog. Vagy nagyon aktív, vagy nagyon maga alá esik, iszonyatosan rossz neki. Ha jól kezelnek, egyensúlyba lehet tartani a dolgot, de sok múlik az akaratodon is. A fő, hogy ne sajnáld magad, ne szégyenkezz az állapotod miatt, ne szigetelődj el! Remélem, nem írtam hülyeségeket...
3. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Ametiszt 1)
2014. júl. 21. 17:15

Hasznos:

[link]

2014. júl. 21. 17:13

Kereső, fent jobbra és beirod bipoláris

Nem egy topik van róla

2014. júl. 21. 16:34

Sziasztok!

Sajnos ilyen betegségem van,és 37 éves vagyok.Érdekelne más ilyen betegségben élő nő,vagy férfi,hogyan éli így a napjait...Remélem kapok válaszokat. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook