Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lejárt hűségnyilatkozat esetén hogyan működik a kedvezményes telefonvásárlás? fórum

Lejárt hűségnyilatkozat esetén hogyan működik a kedvezményes telefonvásárlás? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 19. 23:31
van pár cég ami mindig a drágábbra akar rábeszélni, úgy hogy azt mondja az a legolcsóbb, nézzetek utána előre mindennek. cég nevet nem irnék:)
6. bb439e0ca9 (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2014. júl. 19. 21:48
Köszönöm! :)
2014. júl. 19. 17:39

akárhányszor néztem, mindig arra jutottam, hogy a szolgáltatóknál az x éves hűséggel együtt is kb annyiba kerülnek a telefonok, mintha megvennéd egy sima kereskedőtől, újonnan, hálózatfüggetlenül (ugyanannyi garanciával). árukeresőn érdemes megnézegetni, hogy az adott modell hol mennyibe kerül, és egy megbízható üzletből (sok értékelés van, látszik hogy melyik bolt kapott sok pozitívat) megvenni, hűségnyilatkozat nélkül.

ráadásul így esetleg külföldön is használható egy helyi kártyával... vagy alkalomadtán át lehet menni másik szolgáltatóhoz készülékcsere nélkül is...

4. bb439e0ca9 (válaszként erre: 3. - Mmacus)
2014. júl. 19. 11:02
Igen, igazad van. Már ők is be akarják etetni az embert.
3. mmacus (válaszként erre: 2. - Bb439e0ca9)
2014. júl. 19. 08:14
Tájékozódj a Telecom oldalán. Akkor nagyon olcsók az új készülékek, ha bevállalsz hozzá két évre egy jó drága előfizetést, +részletfizetést+beváltod a hűségpontjaidat. Engem is egyfolytában zaklatnak a "kihagyhatatlan" ajánlataikkal, legközelebb meg fogom mondani, örülök, hogy lejárt a hűségidőm, eszemben sincs újat bevállalni és elkötelezni magam hozzájuk.
2014. júl. 19. 08:02
Lejárt a 2 évem (Telec.m), és tavasszal sorba kaptam az e-maileket, hogy majd nemsokára kapok nagyon olcsón telefont, sőt lehet, hogy ingyen. Tegnap bementem az üzletbe, és drágábbnál drágább készülékeket ajánlottak, 1-2 ezres kedvezménnyel. Sok pontom is összegyűlt. Több ismerősöm újságolta mostanában, hogy kapott 3 ezerárt, 6 ezerért, stb., nem is olyan gagyi telefonokat. Hasonló pontszámokkal. Annyira meglepődtem, hogy kijöttem az üzletből. Tudom, rá kellett volna kérdeznem, de rengetegen voltak, és csalódtam is egy nagyot. Akkor most ez hogy van? Annyi, hogy rám akarják sózni a drága telefonokat?
2014. júl. 19. 07:56
Hogy is van ez a kedvezményes telefonvásárlás lejárt hűségnyilatkozat esetén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook