Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy lehet a böngészőből egy beépült keresőt törölni? fórum

Hogy lehet a böngészőből egy beépült keresőt törölni? (tudásbázis kérdés)


11. kismackó2006 (válaszként erre: 10. - Angelic smile)
2014. júl. 18. 08:45
köszi, tegnap megtaláltam, átírtam és most új lap megnyitásakor üres lap jelenik meg, szóval ez a zoo nem. Viszont ott van a listában sajnos, ez mindig ott marad?
10. angelic smile (válaszként erre: 9. - Kismackó2006)
2014. júl. 17. 20:38

Nem, keresd meg ezt, kicsit lejjebb lesz, úgy emlékszem abc sorrendben van: "browser.newtab.url". És ezt írd át!

Igen, közben megnéztem, abc sorrendben van.

9. kismackó2006 (válaszként erre: 8. - Angelic smile)
2014. júl. 17. 20:19
az about:confignál a beállítás neve alatt zootoolbarok vannak. ezeket töröljem?
2014. júl. 17. 19:52

A címsorba írd be: "about:config", majd enter. A browser.newtab.url nevű változót írd át, ha üres lapot szeretnél arra, hogy "about:blank".


Előtte viszont nem árt megkeresni, hol van a mostani kereső, talán az eszközök, kiegészítések között keresném, és ha ott van letiltanám, majd utána végezném el a fenti műveletet.

7. Free
2014. júl. 17. 19:29

[link]


Nekem a legutolsó verzió törölte a kis rohadék beépülő browsert, a többivel mindig újra és újra előjött vagy el sem tűnt.

6. kismackó2006 (válaszként erre: 4. - Loreen76)
2014. júl. 17. 19:25

Odáig még eljutottom, hogy programok eltávolítása, de utána hova kell beírni,hogy mi legyen a kereső?

A keresőbe beírtam, hogy zoo toolbar eltávolítása,de arra sem jött semmi.

2014. júl. 17. 19:19
Köszi, megpróbálom!
2014. júl. 17. 19:17
Start menü, vezérlőpult, programok eltávolítása. Utána beállítod a böngésződben amit szeretnél, hogy legyen a kereső. De ha így nem megy akkor írd be a keresőbe: zoo toolbar eltávolítása. Jó pár találat lesz. :)
2014. júl. 17. 19:13

Melyik böngészőt használod?


Mozilla: Eszközök -> Beállítások -> Általános fül -> Kezdőlap


IE: Eszközök -> Internet beállítások -> Általános fül -> Kezdőlap

2014. júl. 17. 19:08
Szóval az plusz jelre kattintva (új lap) ne ez a kereső (zoo) legyen, hanem az alapértelmezett legutóbb megtekintett lapok, ahogy eredetileg is volt. Egyszerűen magát a programot se találom, de valahol be van épülve, mert új lap nyitásakor ez jön be. Segítsetek légyszi, aki tud!
2014. júl. 17. 19:06
Hogy lehet a számítógépben új lap megnyitásánál egy beépült keresőt törölni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook