Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menstruációs panaszok fórum

Menstruációs panaszok (beszélgetős fórum)


8. Barbine (válaszként erre: 1. - Pillango.lány)
2014. júl. 17. 15:28
Uff, soha többé ne engedd, hogy hormonnal " beléd " avatkozzanak. Olyan nógyógyászt keress, aki endokrinológus is és vérvizsgálatot fog kérni, valamelyik hormon nem jól működhet. Dr. Cseh Erikához járok, ő nagyon jó. Premens tabletta is jó lehet majd, ami barátcserje kivonat és speciell premenstruációs bajokkal küzdőknek célszerű, vagy Mastodynon cseppek...én ezek nélkül már több embert megöltem volna menszesz előtt. Próbáld ki a tibeti jógát, ami 5 gyakorlat, napi 10 perc és beállítja a menseszt. Itt külön fórum is van róla.
7. d20c30cb4c (válaszként erre: 6. - Fiúsmami)
2014. júl. 17. 14:42
Hát igen, ez lenne a normális. Én is mire megfelelő orvoshoz kerültem, addigra már 8 éve szedtem kisebb-nagyobb kihagyásokkal tablettát. Szóval nem is csoda az a zavar, amit okozott, sőt.. Sajnos a méhemet is "összenyomta". Orvosom mondta, hogy sajnos okoz ilyet a tabletta, emiatt sokkal kisebb az átlagosnál.
2014. júl. 17. 14:35
Tudjátok mi a durva?Hogy mikor felírják elmondják,ó ezek a mai gyógyszerek minimális hormont tartalmaznak szedje csak nyugodtan.Én mikor fel akartam íratni a dokim lebeszélt róla.Elmondott kb 4-5 másik módszert.
2014. júl. 17. 14:34
Koszonom :) Hat ha nem jon meg akkor vissza megyek a dokihoz. Az a biztos.
4. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Pillango.lány)
2014. júl. 17. 14:34
Sajnos nekem is egy év volt mire rendesen menstruáltam... Biztos, hogy nem szednék sosem tablettát újra...
3. Zebra25 (válaszként erre: 1. - Pillango.lány)
2014. júl. 17. 14:33
Igen sajnos, voltam. Nekem kb 1 évembe telt mire kicsit rendeződött a ciklusom. De én is így voltam, hogy 2 havonta jött meg eleinte. De utána sem jött meg csak 40 napokra. Idővel rendeződni fog remélhetőleg. Egy hormonvizsgálat nem ártana ha nem rendeződik.
2014. júl. 17. 14:33
Nyugi.Mivel eddig mesterségesen lett szabályozva a hormon idő kell neki.Fél év múlva ha nem jön meg csináltass vérképet,de addig nyugi
2014. júl. 17. 14:30
Sziasztok!! Ket evig szedtem fogamzasgatlot. Most Marciusban abba hagytam a szedeset mert fajt tole a fejem minden nap. Aztan megjott a mensim ahogy kellett de azota (2honapja) nemensizek. Vettem teszter de negativ lett. Majd elmentem Dokihoz is es azt mondt nem lat terhesegre utalo jelet, a mehszajam van megduzzadva es hogy ez arra utal megfog jonni. De meg mindig semmi. Amikor megkellene jonni erzem,marmint gorcsol a hasam, a melleim feszulnek. Es mar megvagyok ijedve hogy miert nem jon meg. Ez termeszetes vajon igy a gyogySzer szedesenek abba hagyasa utan? Vagy kellene ilyen verzesmegindito tablettat valtanom?! Volt esetleg mar valaki ebbe a helyzetbe?!Segitsetekk!! Es erzem magamon hogy feszultebb vagyok es ingerultebb.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook