Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Próbálta valaki a wingwave módszert? fórum

Próbálta valaki a wingwave módszert? (beszélgetős fórum)


6. abri
2020. okt. 19. 15:43
Kíváncsi lennék tapasztalatokra, nincs senkinek?
2014. okt. 23. 11:02
Az alábbi problémákra jó? Pánik, meghatározatlan félelmek, alvásprobléma (nehéz elalvás).
2014. okt. 22. 19:34
Én indítottam, és a fiam jár, akinek nagyon sok lelki lerakódása volt:) Ő 9000.-et fizet alkalmanként, havonta, másfél havonta megy, mivel Neki nagyon sok feloldandója volt. Volt, mert már egyre jobban van, nagyon tudom dicsérni, nagyon, nagyon megéri.
2014. okt. 20. 13:45

Én rákerestem, és érdekes módszer, bár drága.

Azóta is figyelem, írnak-e ide, de még senki eddig...

"Forradalmi, mert az agykutatás újabb eredményein alapuló rövid időt igénylő módszer. Már néhány alkalom is jelentős változást eredményezhet.

Gyakorlati, mert az agyban feldolgozatlanul maradt, tartós stresszt okozó negatív érzelmek feldolgozását éri el, így a feszültség okát szünteti meg.

Tartós hatású stresszoldás azért, mert a negatív érzelmeket véglegesen feloldjuk, így a félelmek megszűnnek, hosszan tartó stressztűrő képesség, konfliktus stabilitás alakul ki, ráadásul belső erőforrásaink is felszabadulnak, és megnő energiaszintünk."


Három alkalom 50 ezer. Ha valóban használ, akkor ennyit meg is ér, ha valaki rászánhatja, és biztosan jobb, mint bogyókat szedni.


Úgy érzem, lehet azért veszélye is, biztosan jól képzett szakembernek kell végeznie szerintem.

2014. okt. 20. 07:00
mi az?sosem hallottam rola.
2014. júl. 15. 21:20
Egy családtagom jár kezelésekre és nagyon jónak találja. Szeretnék véleményeket hallani, ha valakik próbálták már.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook