Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoptatás alatt milyen krémeket lehet használni? fórum

Szoptatás alatt milyen krémeket lehet használni? (beszélgetős fórum)


5. Szilvia.21 (válaszként erre: 4. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 10. 18:18
Értem,köszönöm szépen a válaszodat,meg fogo nézni!
2008. ápr. 10. 17:46

Gondolom olyan anyagra gondoltal, amibol nem szivodik a borbe karos anyag. Ezert irtam a buzacsira olajat, mert az borfeszesito hatasu.

Nem tudom, hol tudsz Magyarorszagon venni, mert en Angliabol szoktam az olajaimat beszerezni.

A Weledanak vannak varandos es szoptatos mamaknak is valo keszitmenyei, peldaul emloapolo olaj (ebben mandula es buzacsira olaj van), meg gatmaszirozo olaja stb. es ezek csak tiszta novenyi olajakat, kivonatokat tartalmaznak. Nezz szet a magyar weboldalukon.

Mennyire hatasos? Nem tudom, szamomra majd akkor derul ki, ha hasonlo elethelyzetben probalom ki oket de en nem kennem magamra a szintetikus testapolokat, borfeszesitoket.

3. Szilvia.21 (válaszként erre: 2. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 10. 17:28

Szia!

És olyat hol lehet beszrezni?

Mennyire hatásos?

2008. ápr. 10. 16:31
Buzacsira olajat peldaul.
2008. ápr. 10. 16:00

Sziasztok!

Szoptatás alatt milyen alakformáló,narancsbőr elleni,terhességi csikokra való krémeket lehet hasznáni amik nem kerülnek be az anyatejbe és nem károsak a babára,viszont használnak is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook