Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló tabletta abbahagyását követő tünetek! fórum

Fogamzásgátló tabletta abbahagyását követő tünetek! (beszélgetős fórum)


10. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Babyke21)
2014. júl. 16. 10:40

2 évig szedtem 2 félét,elsősorban a pco miatt, nem pedig fogamzásgátlás célból, ma már azt mondom soha többet!

Előtte sem volt pontos a menzeszem a pco miatt, de max 3-14 nap között előbb vagy később jött meg, de lényegében mindig megjött. A gyógyszert lassan 2 éve nem szedem és nagyjából most kezd vissza állni a régi kerékvágásba. Az első évben nem egyszer kimaradt teljes 1- 1,5 hónapra.

2014. júl. 16. 10:12
Nekem ugyanúgy rendesen megjött annyi különbséggel, hogy most nagyon fáj, görcsölök úgy mint tini koromba csak most hányás nélkül :D
8. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - Babyke21)
2014. júl. 14. 23:32
Igen, ez gyakori, h.felborul a hormon haztartas. Ettol fuggetlenul ez nem egeszseges. En a 13 ev gyogyszerszedes alatt tobbszor szuneteltettem 1-1 evre,de mindig elmentem nogyogyaszhoz, hogy megnezze mi a helyzet. Nagyon megbantam a gatlo szedeset, soha tobbet.. De ettol fuggetlenul is el szoktam menni nogyogyaszhoz kontrollra, igy,h.nincs problema akkor is. Neked is el kellene menni. Ezer oka lehet a kesesnek,de persze lehet,hogy " csak" annyi, hogy bekavart a hormon rendszerbe az elhagyas, ugymond elvonasod van. De gyakran jonnek ilyenkor ki cisztak,myomak, stb.. /A terhesseg sem kizart szerintem/.
2014. júl. 14. 22:15
Óvszerrel védekezünk és elvileg semmi hiba nem csúszhatott be,helyesen használjuk,úgy ahogy kell :)
6. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Babyke21)
2014. júl. 14. 22:13
terhesség?
2014. júl. 14. 22:10
Nekem eddig megjött,csak most a 6. hónapban maradt ki,semmi problémám nem volt,nem értem fél év után mi ez a kihagyás...
2014. júl. 14. 22:04
(nem véletlen nem írja fel a legtöbb nőgygyász a saját feleségének....)
2014. júl. 14. 22:03
Nekem 1 évig sem menstruációm, se peteérésem nem volt, annyira tönkre tette a petefészkeim. Pedig 2009-ben hagytam abba, és ma is iszom a levét. Soha többet tabletta!
2014. júl. 14. 21:52
a fogamzásgátló nagyon megboríthatja a hormonrendszert egyeseknél
2014. júl. 14. 21:52
Sziasztok!Január-februárban hagytam abba a tabletta szedését.Kis késéssel,de mindig megjött a mensesem.Most július 8.-án kellett volna megjönnie,de azóta semmi.Azt hallottam,hogy a tabletta abbahagyása után előfordulhat akár,hogy fél évig nem jön meg,de természetes,hogy késésekkel megjön rögtön a tabletta elhagyása után és fél év múlva meg semmi?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook