Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Balaton melyik része kevésbé látogatott? fórum

A Balaton melyik része kevésbé látogatott? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 15. 08:33
Koszi lányok :)
2014. júl. 15. 01:04
Igaz, azok déli parton vannak, nem tudom mivel kevertem. Megnéztem a térképen, amire gondoltam Balatonszepezd, Balatonrendes, szóval a Badacsony előtti rész. De csak átutazóban voltunk arrafelé pont két hete, akkor kevés embert láttam. Igaz, akkor Keszthelyen sem voltak sokan.
2014. júl. 14. 21:43
Balatonfenyves, Balatonmáriafürdő délen van és azért elég sok nyaraló szokott lenni. Nem tudom idén mennyien vannak.
6. kisj
2014. júl. 14. 20:01

Révfülöp

lehet, hogy messze van, de kellemes

jó a strandja is

2014. júl. 14. 19:51
Az északi partra szoktunk menni nyaralni, általában Füredre, úgyhogy azt a környéket ismerem valamennyire. Balatonvilágosnál lejöttök az autópályáról és ott kb. Almádiig az összes település nyugisnak tűnik. Mi egyszer voltunk Balatonfűzfőn, na az nagyon nyugis hely. Az egész településen semmi nincs, de még egy étterem sem, este 8-9 felé megáll az élet. Szabadstrand az nincs, de a Föveny strand nagyon jó, tele nagy fákkal, jó sok árnyékot adnak és még olcsó is. De ahogy Trapiti írta Csopak is viszonylag nyugis és csodaszép kis település, főleg, ha jó szállást fogtok ki, akkor olyan panorámában lehet részeteket, hogy az valami gyönyörűséges. Füred után, illetve Tihany után is vannak kisebb települések, a kevésbé ismertek, felkapottak mindig nyugisabbak. Pl. Balatonszepezd, Balatonfenyves, Balatonmáriafürdő
2014. júl. 14. 19:45
északi part, pl. Zánka
2014. júl. 14. 19:42
Csopak. Most kevesen vannak az eddigiekhez képest. A legszebb strand :)
2. mmacus (válaszként erre: 1. - D9d888ee0d)
2014. júl. 14. 19:16
Északi part nem olyan zsúfolt, mint a déli. Révfülöp mellett van Pálköve, aranyos hely. Igaz, régen voltunk ott, vagy 15 éve, de akkor nagyon tetszett.
2014. júl. 14. 19:12
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy Balatonra szeretnénk menni a hétvége 2 napra de olyan helyet keresünk ahova nem járnak sokan de jó a part tudna valaki valamit ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook