Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalt már valaki a fülnél bizsergést? fórum

Tapasztalt már valaki a fülnél bizsergést? (beszélgetős fórum)


2014. okt. 20. 07:06
sosem.
2014. júl. 15. 10:00
Igen, előjáték közben. :D
7. jajjj (válaszként erre: 4. - Zsana81)
2014. júl. 14. 19:11
Szerintem ne nagyon halogasd. Biztos, hogy valami idegrángás. Nekem egyértelműen a fáradt stresszes időszakok hozzák ki, de nálad ugye van pár más dolog. Nekem szokott a szemhéjam "rebegni", az ujjam spontán bemozogni, olyan lábujjam függetlenül mozogni a többitől, amit alapból nem tudok valahogy mozgatni, és a legdurvább amit mondtam, a fejbőröm volt, egy olyan helyen, amire normálisan semmilyen ráhatásom nincsen. És még egy olyan van, hogy ha sokat ülök számítógép előtt, a fülem ki-be dugul a billentyűzet kattogás ritmusára. De minden csak a teljesen leterhelt időszakaimban. Szóval nyomás az orvoshoz, tőlünk úgyse leszel okosabb.
6. SF
2014. júl. 14. 19:00
Nálam így kezdődik a pánikroham.
5. 6777f6cb63 (válaszként erre: 4. - Zsana81)
2014. júl. 14. 18:58
igen mikor sexet kivánom
2014. júl. 14. 17:37
Az érzés olyasmi,mintha rángatózna .. csak ugye a fülben nincs izom . Elkezdtem szedni újra a Milgammát (azzal nem árthatok ),az idegeknek jó . Fáradtság ? Kizárva .. nem dolgozom jelenleg,itthon bagyok a kislányommal akinek nyári szünete van . Arra is gondoltam még ,valami utóhatása a betegségemnek .. nem tudom . Várok pár napot ,ha nem szünik elmegyek orvoshoz .
2014. júl. 14. 17:32
Nem lehet vmi olyasmi, mint mikor az ember fáradt es rángatózik a szemhejja? Nekem egy vizsgaidőszakban a fejborom egy része csinálta ezt a lüktető mozgást. Ha hozzaerek abbamarad, de tükörben latom, h. tenyleg mozog. Lehet h. csak fáradtság, vagy vitaminhiány, de én ilyen előzményekkel inkabb orvoshoz fordulnek.
2014. júl. 14. 17:13
Tapasztalta már valaki ,mmintha a fülénél ;fülcimpájánál olykor a fülkagyló hátsó részénél bizseregne ? Nem egész nap érzem ,csak a nap folyamán valamikor előjön .Én 1 hete ezt tapasztalom ,sőt néha pulzálást érzek ,mintha egy ér lüktetne . Ahogy odanyúlok ,az érzés megszünik .Fülem nem fáj egyáltalán . Már arra gondolok ,talán pszichés alapon van .. Sosem volt baj a fülemmel . Két hete lent voltunk a Velencei tónál ,akkor belement a víz a fülembe ,de nem tapasztaltam semmi kellemetlenséget utána . Remélem nem neurológiai oka van . Tavasszal komoly betegséggel feküdtem kórházban (neurológián) egy hónapig.Ritka betegségem lett , Guillain Barre szindróma . A betegség összes velejárója kijött rajtam ,egyedül lélegeztetőgépre nem kerültem .Le is bénultam és bal oldali arcideg bénulást is kaptam .Szerencsére teljesen felépültem .Amit előhozott még ez a betegség ,az a vérnyomásprobléma .Magas ,de nem vészes .Erre szednem kell napi egy Concort . Még a kórházban elkezdték adni nekem a Rivotril-t (Szorongásra + Mert nem tudtam aludni + Állítólag az agyi erekre is van jó hatása ).Ezt abbahagyhattam ,fokozatosan csökkentettem az adagot ,most lesz 2 hete,hogy egyáltalán nem szedem . Arra is gondoltam ,ez a fülbizsergés nem-e elvonási tünet lehet ? (Bár utolsó napokban már csak 1/2 szemet vettem be esténként)
2014. júl. 14. 16:56
Tapasztalt már valaki a fülnél bizsergést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook