Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 ugyanolyan terhesség mégis más nemű gyermek fórum

2 ugyanolyan terhesség mégis más nemű gyermek (beszélgetős fórum)


2014. aug. 23. 23:45
Köszönöm a sok véleményt... Sajnos már mindegy is.....elvesztettem a babámat....sokadjára ;-(
2014. aug. 14. 10:48
Anyukámnak teljesen más volt mindkét terhessége, egymás szöges ellentéte. Épp ezért nagyon meglepődött, mikor másodszorra is lánya született. Szóval szerintem nem függ össze a terhesség milyensége és a gyerek neme.
26. k_nm (válaszként erre: 25. - Picipötyi)
2014. júl. 17. 14:39
En a gyumolcsoket kivantam esz nelkul, azt bezzeg sosem hanytam ki. Meg a narancslevet. De csak a frissen preseltet, nem am boltit....literszamra vedeltem
2014. júl. 17. 07:29
És a kívánóssággal hogy álltok? Volt olyan,hogy ugyanúgy kívantatok valamit mégis az egyik terhességből fiú lett a másikból meg lány?
24. k_nm (válaszként erre: 22. - Valakivagyok1984)
2014. júl. 16. 18:08
Az en lanyom mar a pocakban is apas volt. Ha megjott apa a munkabol es elkezdett a pocakomhoz dumalni, a kiscsaj kirugta a haz oldalat. Meg ha ott simogatta, ahol nem volt, a gyerek odament es odatartotta a kulonbozo alkatreszeit :-) azota meg ez a helyzet csak fokozodott. Apa a minden, en meg az anyadroid :-D
23. nbandus (válaszként erre: 22. - Valakivagyok1984)
2014. júl. 16. 16:41
3,5 és nem látom, hogy változna a helyzet. Nálunk én vagyok az Isten :)
22. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 17. - Nbandus)
2014. júl. 16. 15:35
Es ő mennyi idős? Mert a kislanyom ea nem mondom h apas, hanem h apa az isten.. De nala ez kb 3eves kora utan jott, addig o is inkabb anyas volt vagy semleges
21. k_nm (válaszként erre: 19. - Picipötyi)
2014. júl. 16. 07:16
Nekem a dokim mutatott valamit, hogy az ultrahangon meg tudod nezni a szemeremcsontnal van egy vilagosabb vonal...ha az 45°nal kisebb szoget zar be, akkor kislany lesz, ha nagyobb, vagy derekszog (a gerinc vonalahoz kepest), akkor kisfiu...de tori a magyart, nem tudta rendesen elmagyarazni, ennyit ertettem meg belole, hogy abbol mar latni lehet, mi alakul ki ott
20. k_nm (válaszként erre: 16. - Szafaripók)
2014. júl. 16. 07:13
En mindig fiut szerettem volna elsokent. De nagyon...aztan a pozitiv teszt utan az orvos csinalt egy uh-t, hogy lassuk, 5 hetesen csak egy kis potty figyelt a pocakban, a kepet mar ugy kuldtem el ferjemnek, hogy ni, a lanyod. Annyira szaz szazalekban biztos voltam benne, hogy lany. De a kis bandita 9 honapig kepes volt titkolni, mi is valojaban. 2 orvos is megnezett, mindegyik csak tippelt, hogy hat kukit nem latnak, de ez meg nem garancia, mert mindig segget mutatott, vagy a kezevel eltakarta....ki is nevettek a szuloszoban, hogy megkerdeztem, tenyleg kislany?
19. Picipötyi (válaszként erre: 13. - K_nm)
2014. júl. 15. 23:19

Igen rajta. De egy próbát megért volna. Egyébként meg ha mindig minden a pasik múlna, akkor csak fiúk születnének,mert a fiúk mindig gyorsabbak....

Na mindegy marad a remény...de lassan már nem is bánom ha nem lesz lány, velük úgyis több a gond és a féltés is...bár én a fiúkkal is ezt érzem.

2014. júl. 15. 13:08
Nálunk teljesen más terhesség, bár a hányás, hányinger azonos, még is azonos nemű gyerekek. :)
17. nbandus (válaszként erre: 15. - Valakivagyok1984)
2014. júl. 15. 12:11
Na az én lányom nem apás, hanem nagyon anyás, így remélem ketteske ha fiú, ha lány, apja árnyéka lesz :)
16. szafaripók (válaszként erre: 15. - Valakivagyok1984)
2014. júl. 15. 11:49
Nincsen ezzel gond, csak elsőre azért ijesztő, én sem voltam/vagyok lányos lány, de majd minden szépen kialalkul!:)
15. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 12. - Szafaripók)
2014. júl. 15. 11:46
Jó dolog a kislàny majd meglatod:-) enyém egy igazi cserfesz szepseges szöszi aki imadja ha szepen feloltozhet, hajat csinalom.igazi mini anya a tesojaval:-) 3,5 ev a korkulonbseg. Hasonlo mint nalatok lesz.. Egy baj van a lannyal: rajong apjaert, na ezert jo h van fiu is, aki meg ertem rajong:-)
2014. júl. 15. 11:41
Nekem egyiknel se volt rosszul let. Egyik kislany, masik kisfiú.
13. k_nm (válaszként erre: 11. - Picipötyi)
2014. júl. 15. 11:22
En ebben nem hiszek...ugyis a pasin mulik, melyik kromoszomas kisficko a gyorsabb...
2014. júl. 15. 09:47

Én most várom a 2.-at. A két terhességem teljesen egyforma, annyi a különbség, hogy most egy 4 éves után is rohangálnom kell.

A fiam után reméltem, hogy az "ugyanolyan" terhesség megint kisfiút jelent, de úgy néz ki, lány lesz...:)

2014. júl. 14. 22:21

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat

Jó olvasni, hogy van még egy kis remény :-). Akkor még reménykedhetek egy picit. Ki akartam próbálni hogy peteérés elött vagyunk együtt (úgy állítólag kislány fogan) de sajnos a természet megtréfált mert a 28 napos ciklusnak a 23.napján volt peteérés, így ez nem jött össze.

Tehát reménykedek tovább.

2014. júl. 14. 18:17
hja, és egyikkel se voltam rosszul. egyáltalán nem. (mondjuk nem tudok felmenőim közt akinek a terhesség rosszulléttel járt volna)
2014. júl. 14. 18:16

Az első terhességnél jó sokáig émelyegtem, fáradt voltam, mellfeszülés nem volt egyáltalán. A második terhességnél egy rosszullétem volt (ebből következtettem arra, hogy tesztet kell vennem), aztán semmi több, fáradtság nem volt, mellfeszülés szintén nem. Harmadik terhességnél semmi émelygés, brutális mellfeszülés, semmi fáradtság.

Három fiam van.

8. Kilimcs (válaszként erre: 1. - Picipötyi)
2014. júl. 14. 18:16

nekem bátyám van. anyukám szerint két ugyanolyan terhesség, engem totál fiúnak vártak.


Nekem is, fiam-lányom van. És két toál nyugis terhesség. annyi volt a különboöző, hogy másodszorra a végén nagyobra nőtt a hasam, de a ygerek is nagyobb volt benne :)

7. k_nm
2014. júl. 14. 18:12
Nekem mas eset volt: egy masik csaj ugyanugy elejetol vegeig vegighanyta a terhesseget, mint en, ugyanugy bekerult a korhazba hamarabb mergezes miatt, es ugyanugy marcius 3an hozta vilagra a gyermeket, mint en. A kulonbseg, hogy o kisfiut szult, en kislanyt. Es Nemetorszag ket kulonbozo pontjan :-D
6. Free
2014. júl. 14. 18:01
Észre sem vettem, hogy a lányom kismamává tett. Ha nem láttam volna UH-n, el sem hittem volna, annyira nem voltam rosszul. A fiamnál ugyanez volt a helyzet. Esküdni mertem volna, hogy lány lesz ő is, mert semmi "mellékhatása" nem volt. Csak az UH-n ott ficánkolt a fütyi :)
5. rinike (válaszként erre: 1. - Picipötyi)
2014. júl. 14. 17:18
Nekem nem volt sem hányingerem, sem rosszullétem egyik terhességemnél sem, és egy fiam, egy lányom van.
4. Picipötyi (válaszként erre: 3. - Nbandus)
2014. júl. 14. 17:07

Köszi... Csak egyre kevesebb.

De bármi lesz, persze mindegy milyen nemű csak egészséges legyen.

Csakhát olyan jó lenne.....

2014. júl. 14. 17:04
Anyukám az ellenpélda. 3. terhessége teljesen más volt, mégis megint lánya lett... Még van remény :)
2014. júl. 14. 16:47
Az első fiamnál nem volt hányingerem,jól voltam,..a következő kettőnél(fiúk) már hetekig hányinger gyötört.Az a két terhesség kb.egyforma is volt.
2014. júl. 14. 16:42

Sziasztok!

Én arra lennék kíváncsi, volt e valakinek olyan a terhessége, hogy ugyanúgy indult (pl.hányinger, rosszullét nélkül) mégis különböző nemű gyermekei születtek.

Már van két fiam és nagyon szerettem volna egy kislányt, de most mégis ugyanolyan a terhességem eleje,mint az utolsó fiammal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook