Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó
 

Tudásbázis - Mennyire baj az, ha a tegnap esti gyógyszer nem ment le tökéletesen és kellemetlen "fájó" érzést érzek a mellkasomban?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség


A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

17. epervirág2017-10-19 14:52
Egy honapja nem fájhat egy gyogyszertöl.A kislányomnak kb 3 hete csináltak gyomortükrözést altatásban,És egy szóval sem mondta,hogy fájna neki.
(válasz Viola1992 16. hozzászólására)

16. Viola19922017-10-18 17:38
Mi történt azóta? Elmult? Mennyi idö mulva? En is ugyanebben a helyzetben vagyok csak mar egy honapja tart..


15. Icuska5382014-07-13 12:38
Rosszul nyelhettél, volt hasonló nekem is egy darabig fájt és remélhetőleg el fog múlni a tied is...

14. Ikebana22014-07-13 12:32
De hát mire vetted be a gyógyszert?! Mert azt nem is írtad.
(válasz asami_aizawa1995 1. hozzászólására)

13. Luijza2014-07-13 12:02
Szerintem ez a fájdalom, amit leírtál nagyon hasonlít arra, amikor terhesen visszajön a sav és marja a nyelőcsövet. Afféle savas felmaródás lehet.
Nekem végül magától eltűnt.
A fájdalom sugározhat még a hátba is.

12. Enissa2014-07-13 11:44
Milyen okból vetted be a gyógyszert? Nem lehet, hogy teljesen más miatt fáj, ahol fáj, és semmi köze a gyógyszer lenyeléséhez?
Ha a gyógyszer okozza, lehet kicsit megsértette, a nyelőcső azon részét, ahol fáj. 2-3 nap és elmúlik, próbálj meg folyadékot kortyolgatni, hátha jobb lesz.

11. asami_aizawa19952014-07-13 10:55
nem lehetne valamivel enyhiteni hogy ne fájjon? jó lenne mert elég kellemetlen.


10. globus2014-07-13 10:27
Kapszulákat, filmtablettákat sok vízzel kell bevenni, erre a betegtájékoztató is figyelmeztet.
Ilyenkor az történik, hogy kicsit letapad a nyelőcső alsó részén, aztán elindul, de a helyét még egy ideig érezheted. El fog múlni :)

9. asami_aizawa19952014-07-13 09:44
Köszönöm szépen.!
(válasz Enissa 8. hozzászólására)

8. Enissa2014-07-13 09:38
Ártani nem árt.
Jobbulást! Előző hozzászólók már jól leírták, nem tud az ott nem feloldódni, ha csupán nedvesség éri szétmállik a tabletta, és oldódik a kapszula.

7. asami_aizawa19952014-07-13 09:25
Hülyeség volna erre így kamilla teát inni?

6. asami_aizawa19952014-07-13 09:24
köszönm.
(válasz magdalénamagdika 5. hozzászólására)

5. magdalénamagdika2014-07-13 09:22
Igyál sok folyadékot.Hasznos tanácsokat kaptál.


4. asami_aizawa19952014-07-13 09:21
köszönöm a válaszokat. csak tudjátok kicsit idegesitó hogy tegnap egésznap fájt és ma is ahogy felkeltem. rossz. :( de remélem akkor tényleg elmulik.

3. takarítós2014-07-13 09:19
Tegnap este óta? Az már elolvadt, csak lehet, ahol megakadt,kicsit ott most érzékeny, de elmúlik.
És ne figyeld! :))

2. zebracsikó2014-07-13 09:17
Lement az már, ne aggódj!

A mellkasi fájdalom meg simán csak a para...

1. asami_aizawa19952014-07-13 09:16
Nem tudtam valahogy rendesen lenyelni,de elméletileg lement már rendesen különben már orvosnál lennék vagy valami csak marad utána ilyen kellemetlen fájó érzés a melkhasomnál. ilyenkor mi a tehendö? (nagyon félek hogy mi lehet a baj.)

(lehet hogy rossz helyre irom de segitséget szeretnék kérni.)