Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szolnoki Hetényi Géza Kórház szülészete fórum

A szolnoki Hetényi Géza Kórház szülészete (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. ápr. 15. 21:24

folyt.

Nekem apás szülés volt és tudom tanácsolni ha van rá lehetőségetek és a párod is szeretné, akkor menjen be nyugodtan, mert számodra megnyugtató érzés ha van ismerős arc veled. Ha esetleg vonakodik tőle nyugtasd meg egyáltalán nem csúnya, nem véres, és nem ilyesztő, mert ugye általában ettől félnek az apukák.De ha gondolod szivesen leírom neked hogy zajlik az egész ha ezzel megnyugtatlak, mert annál rosszabb nincs ha ezen idegeskedsz pláne az utólsó időkben.

Andi

2008. ápr. 15. 21:20

Kedves Munya!

Én decemberben szültem a hetényiben, és csak azt bírom tanácsolni hogy semmi féleképpen ne félj, valamint semmi rossz ilyeszgetésnek ne higyjél.

Én is az első babám szültem egy picit én is féltem,

de nem kell mert egyáltalán nem rossz és nem ilyesztő.

2008. ápr. 15. 18:18
Bár anyu is itt szült mindannyiunkat... kibírta
2008. ápr. 15. 18:18
Én is itt fogok szülni és még nem tudom, mi milyen, mert a szülőszobát sem láttam. Félek tőle, h rossz lesz az ellátás, bár nekem a főorvos a dokim.
2008. ápr. 15. 14:43

A hoxán nincs senki aki itt szült volna, vagy akinek itt szült valakije????


Szomorú vagyok :(((

3. Munya (válaszként erre: 2. - Juca80)
2008. ápr. 11. 07:57

Szia Juca!

Én is ettől félek, van egy kis tapasztalat (anyukám révén, de a 12 évvel ezelőtti), de reméltem változott valamit!

2008. ápr. 10. 14:58

Munya!

Én nem szülni mentem ebbe a kórházba (sajnos) és elég érdekes dolgokat láttam. A vajúdó anyukák nem kelhettek fel az ágyból, végig rajtuk volt az nst, volt olyan apuka, akit nem engedtek be az anyukához a szülésre... Nem tudom, hogy ez mindig így van-e, de én eltöltöttem a szülészeten jó pár órát és végig ezt láttam. Reméljük, másoknak jók a tapasztalatai, mert szeretnék még Babát és ott dolgozik a dokim.

2008. ápr. 10. 14:48
Tud valaki valamit róla! Pizitív, negatív tapasztalatok?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook