Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovulációs teszt és időzítés fórum

Ovulációs teszt és időzítés (beszélgetős fórum)


8. cd806f661e (válaszként erre: 5. - NNN00)
2014. júl. 13. 14:40
Ha ilyen rendszeres még kiszámolni is könnyű hogy mikor van ovud.És egy tesztel akár rá is erősíthetsz.
7. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - NNN00)
2014. júl. 13. 10:09

Nekem az orvosom azt mondja az ovu tesztekre, hogy olyan, mint a kutya vacsorája... Szóval megbízhatatlan, mert ahhoz 24 órán keresztül tesztelgetni kellene, hogy pont eltaláld az LH csúcsot, mert nem mindenkinek van ugyanabban a napszakban.

Hőmérőzz inkább a menzesz első napjától! Hidd el, abból egyértelműen látni fogod a peteérésed.

2014. júl. 12. 19:29
Ha mész dokihoz, akkor gondolom elküld 3. és 21. napi vérvételre, abból kiderülhet, van-e vmi baj. A 3. napi miatt szerintem ne várj az orvossal való konzultációval a köv. ciklusig, nehogy lemaradj róla.
5. NNN00 (válaszként erre: 4. - Dosza3)
2014. júl. 12. 16:57
Rendben vannak, kb 28-30 nap között mozog, szerintem normális. Az aggasztó része a brutális görcsölés, de azt is vizsgáltattam decemberben és nem volt semmi, nem találtak semmit,azt mondta a doki, hogy "van ilyen", de kaptam rá gyógyszert, így már az sem zavar.
2014. júl. 12. 16:49

Én is szinte minden nap máskor kelek, bár úgy nehéz, ha nem jut eszedbe reggel. :)

Amúgy minden rendben a ciklusoddal, rendesen megjön?

2014. júl. 12. 16:45

A teszt a megemelkedett hormonszintet jelzi ovu előtt. aztán mikor negatív akkor van valamikor az ovu, vagyis azt hiszem. :)

Hőmérőzni nem tudok. Ezt úgy kell érteni, hogy elfelejtem, meg minden nap máskor kelek, mert összevissza dolgozom és érek haza, nincs azonos idő, mikor mérhetném. :)

Dokihoz múltkor mentem, de sajnos mennie kellett műteni így nem tudott fogadni, azóta nem kértem új időpontot, de ezt a ciklust már szerintem kivárom.

2014. júl. 12. 16:40

Szia!

Igaz, én még nem használtam ovu tesztet, csak hőmérőztem, de sokan azt írták, h a hőmérőzés jobb, mert a teszt csak azt jelzi, h volt-e ovud, a hőmérőzés pedig előre mutatja azt.

Dokinál voltál már?

2014. júl. 12. 16:33

Tudom, hogy több ehhez hasonló fórum is van, de mindhez régen szóltak már hozzá.


Szóval a helyzet az, hogy jópár hónapja próbálkozunk, de még nem sikerült a baba. Ettől a hónaptól ovu tesztet használok (amit feltöltöttem a képeim közé). Úgy alakultak a dolgok, hogy 7.én csináltam az elsőt, ami elég világoska lett, tehát negatív. Ez a 12. napon volt, aztán csinálgattam minden nap, 10.-én este pár pozitívnak gondoltam, majd másnap kora délután lett az utolsó (képen 5.össel jelzett)ez szerintem pozitív, viszont csináltam este is, ami megint haloványka lett, de csak ezen a napon voltunk együtt. Mit gondoltok? Még időben voltunk, ugye? :)

Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook