Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » ABC Design 4tec vázára milyen baby hordozó illeszthető?! fórum

ABC Design 4tec vázára milyen baby hordozó illeszthető?! (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 12. 11:54
Köszi Bowie a választ és az infokat...megfontoljuk! ;) :)
2014. júl. 12. 11:49
Hogy a kérdésedre is válaszoljak, lehet venni egy adaptert és akkor tudod rögzíteni a babahordozót. Nekünk egy régebbi típusú chicco hordozó került rá. Azt úgy vettük használtan. A mostaniak közül nem tudom.
2014. júl. 12. 11:45

Ja, kitakarítani..na az is halál.

A fogónál az az anyag elég hamar kopik, és megszakad a széle.

A sportrész háttámláját állítani, az is kész művészet.

Levenni a vázról úgy, ha egyedül vagy, nem lehetséges. Mert két kézzel kell megnyomni két oldalt, plusz a harmadik kezedben ott lenne a gyerek ugye.

Nagyon sok helyet foglal az autóban.

2014. júl. 12. 11:42

Nekem van egy felesleges. Őszintén? Szívesen eladnám neked, de ha normális vagyok, akkor azt mondom ne vegyetek ilyet. A hatalmas rugói nem fognak fel semmit, gyakorlatilag csak dísznek vannak, ha rosszabb a járda vagy az út a környéketeken, akkor nem ajánlom.

A kupola pedig őrült kicsi. A sportrésznél múlt nyáron végig telibe verte a gyerek fejét a nap.

A huzatát leszedni kész katasztrófa, a naptól iszonyú hamar fakul a kupola rész..és még sorolhatnám.

2014. júl. 12. 11:38
Sziasztok! Tudna segíteni valaki nekem! ABC Design 4tec babakocsi vázára milyen hordozó illeszthető? Ilyet készülünk venni, nagyon tetszik, szuper, jó áron van de hordozó nincs hozzá! Köszi a válaszokat előre is!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook