Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapesten tudnátok megbízható és gondos macskapanziót ajánlani? fórum

Budapesten tudnátok megbízható és gondos macskapanziót ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 16. 08:33

Köszönöm szépen a válaszokat.

Sajnos úgy alakult az életem, hogy teljesen egyedül maradtam egy nagy városban és sajnos arra az időre helyet kell neki találnom mikor nem leszek itt.

16. emagdi (válaszként erre: 15. - Syria)
2014. júl. 13. 15:01

persze, tudom, hogy kényszermegoldás. eddig nem is kellett ilyen helyre beadni a macskákat soha, mert mindig volt valaki, aki tudott jönni gondozni őket, ha kellett.

csak hát sosem lehet tudni, mikor lehet ilyenre szükség, és akkor jó, ha nem akkor kell elkezdeni keresgélni :)

15. syria (válaszként erre: 10. - Emagdi)
2014. júl. 13. 10:36
Az is. És az áraik is normálisak. De számolni kell azzal, amit írnak: bármilyen szuper a hely, a cicusoknak kell 1-2 nap, mire megszokják, addig búskomorak. Tehát nem jó rövid időre beadni őket, mert mire alkalmazkodnak, már mehetnek is haza. Többször megkukkoltam őket, mert a helyüket éppen befogta a kamera, de az egy hét alatt nem láttam őket vidámnak, mindig csak punnyadtak.
14. emagdi (válaszként erre: 13. - Bixi)
2014. júl. 13. 07:31
köszi! ez nagyon jól hangzik, el is mentettem a hely oldalát, szükség esetére :)
13. bixi (válaszként erre: 12. - Emagdi)
2014. júl. 12. 22:48
2000Ft/nap, ebben benne van a kaja. Hozzateszem nagyon jo minosegu kajak kozul lehet valasztani, jutalomfalatok meg minden, amit csak szeret a cica.Amikor mi ket hetre hagyjuk ott a macsekot, sosem kerik el a teljes osszeget, valamikedvezmeny mindig van! Sot a legutobb ok jottek el a macskaert Bp-re mert nem tudtuk megoldani,h kivigyuk, es vegul azt sem szamoltak fel.
12. emagdi (válaszként erre: 11. - Bixi)
2014. júl. 12. 17:35

megkérdezhetem, hogy kb mennyibe kerül egy napra az ellátás?

nagyon jól néz ki a hely, szükség esetére jó tudni, hogy hova lehet vinni esetleg (bár eddig nem kellett, de sosem lehet tudni)

köszi!

11. bixi
2014. júl. 12. 16:16

Cicahotel.hu

Igaz ez Nagykovacsiban van de érdemes elmenni odáig! A mi cicank mar többször is volt ott mióta nincs kire hagyni a nyaralások idejére. Minden macskáknak KÜLÖN SZOBÁJA van, nem ketrecben vannak 1negyzetmeteren (ez mindent megér számunkra). Nagyon kedvesek az itt dolgozok, árban is megfizethető.

10. emagdi (válaszként erre: 8. - Syria)
2014. júl. 12. 15:02
ez elég jónak néz ki:)
9. emagdi (válaszként erre: 7. - Fehérke111)
2014. júl. 12. 15:00
nyilván azért kérdezte, mert nincs ilyen ismerőse...
8. syria (válaszként erre: 1. - Lailani)
2014. júl. 12. 11:07
www.cicapanzio.hu. A 14. kerületben vannak, a fiamék két macskája ott dekkolt egy hétig, amikor költözés miatt nem tudták hová tenni őket. A honlapjukon ott van minden feltétel, tudnivaló.
7. fehérke111 (válaszként erre: 1. - Lailani)
2014. júl. 12. 10:00
Nincs valaki, aki vállalná, hogy naponta egyszer-kétszer bemegy hozzá? Adna neki kaját, friss vizecskét, almot cserélne - mert ugye ezek alap dolgok. Kicsit beszélgetne hozzá, ha van kedve a macsnak, hadd bújjon hozzá dorombolni egy kicsit, ilyesmi. Nekünk mindig volt rokon vagy ismerős, aki bevállalta (azért szeresse is a macskákat!), és az "irodalom" szerint is ez a legjobb a cicáknak.
2014. júl. 12. 08:41

Nem tudok.

Nem adnám oda tök idegennek még egy napra sem.

Nincs inkább egy barátnőd, ismerősöd, akinek odaadnád a lakáskulcsot, hogy a cicát minden nap meglátogassa? Jobb lenne a cicának, nem kell helyet változtatnia.

5. Pasionella (válaszként erre: 1. - Lailani)
2014. júl. 12. 08:05
Na remek...
2014. júl. 12. 06:39
Facebookon nézz körül macskás csoportokban.
2014. júl. 12. 06:33
Nem is hallottam ilyenről sajnos.
2014. júl. 12. 01:39
Sajnos nem, de vidéken se.
2014. júl. 11. 22:53
Budapest-en tudnátok MEGBÍZHATÓ és GONDOS macskapanziót ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook