Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrmandulaműtét előtt nem szűnő köhögés fórum

Orrmandulaműtét előtt nem szűnő köhögés (beszélgetős fórum)


9. Baby0309 (válaszként erre: 7. - Anya4005)
2014. júl. 10. 17:21
Milyen volt a műtét amúgy? Tudsz pár infót mesélni. Köszönöm
8. Baby0309 (válaszként erre: 7. - Anya4005)
2014. júl. 10. 17:20
Én említettem a főorvosnak, hogy ha inhalal akkor megindul neki és nem mondta, hogy nem szabad csak annyit hogy próbáljuk meg ezt a cetirizin cseppet. Mi akkor kaptuk a Heim Pál os orrcseppet, amikor arcureggyulladasa volt. Most a bethesdasat kapta, de semmi hatás egyenlőre ;(
2014. júl. 10. 11:15

A fiam is 4 eves,par hete vettek ki a mandulajat. Mivel neki sem szakadt fel a valadek,a dokineni felirt egy orrcseppet,ami segitett,viszont kizarolag a Heim Pal patikaban keverik ki. Mi oda jartunk dokihoz is. Mas otletem nincs!

Az inhalalassal ovatosan,inkabb beszeld meg az orvossal! Az en fiamnak kifejezetten nem lehetett.

2014. júl. 10. 07:52

Sejtem, hogy így nem műtenek.

Igazából arra szeretnék tanácsot, akinek hasonló tünetei voltak hogy mi segített pl a pangó váladék orron keresztül távozásàban, mert hiába kapja a hurutoldokat ha a trutyi nem tud kiürülni, csak csorog le a garatba.

Most megpróbálom a sós kamillás inhalálást hátha meginditja.

Ma este megyünk vissza az orvoshoz és jövőhét szerdán a bethesdaba. Remélem addig meggyógyul.

5. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2014. júl. 10. 07:36
Szerintem se fogják így műteni / a fiam rendszeres véradó , de még vért se adhat a fiam 2 hétig utána , ha csak meg fázva van , akkor se ! / egy műtét sokkal nagyobb dolog !
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Baby0309)
2014. júl. 10. 07:03
Drukkolok.
3. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Luijza)
2014. júl. 10. 07:03

Plusz ugy sztem emlekeim szt.nem mutenek...

Lehet, en is megnezetnem masik dokihoz, mert egy masik antibiotikummal hatekonyabb lenne...

2014. júl. 10. 06:10

Egy másik, maszek dokihoz kellene elvinni, aki kikúrálja a műtétig egy erősebb, célzottabb gyógyszerrel.

Műtétkor nem jó ha köhög.

2014. júl. 10. 04:58

Július 21-re van elojegyezve a 4 éves fiam orrmandula műtétre,amit eddig elleneztem hónapokig,de mostanra már úgy érzem jobb lesz. Nagyon sok panasza van szegénykémnek. Májusban csúnya arcureggyulladas miatt voltunk kórházban, mert sehogy nem akart ürülni a váladék. Most megint ott tartunk, hogy köhög lassan két hete ; (

Kapott hurutoldokat,jelenleg is szed antibiotikumot,de nem segít,a váladék csorog neki le és most is köhög, nem tud felszakadni. Egyszerűen semmi, de semmi nem jön az orrabol, pedig kaptunk rá valami orrmandula "össze húzó" oldatot. Máskor mindig bő váladék jön az orrabol most semmi csak pang.

Van valakinek tanácsa mit tehetnénk?

Bérházunk egy Boneco lègmosóra,remélem az segít.

Köszönök bármi tanácsot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook