Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruáció utáni mellfájdalom fórum

Menstruáció utáni mellfájdalom (beszélgetős fórum)


10. Szancsipancsi83 (válaszként erre: 1. - Syssyke)
2016. júl. 27. 10:10
Szia! Látom már nagyon régen írtad, de azért hátha.. nekem is pontosan ugyanezek vannak, mint veled. A ciklus 7. napján vagyok, kevés vérzésem volt, csak sok görcs. A görcsök azóta is tartanak+a többi PMS tünet. Veled végül mi történt?
2014. júl. 9. 12:30
Alap vizsgálaton csak meg csináltak hormon panelt, eddig. Az rendben volt. Petevezeték átjárhatóságit említettek még de erre még nem került sor. Csak találgatnak. Szedtem egy pár éve clostyt akkor volt 2 nagyon halvány pozi tesztem a doki nem látott semmit vissza kellett volna mennem egy héttel később de közben elkezdtem vérezni akkor is megnéztek és akkor sem láttak semmit.
8. 5236d12e25 (válaszként erre: 4. - Syssyke)
2014. júl. 9. 12:23
Voltál már bármi féle kivizsgáláson ha régóta próbálkoztok? Lehet annak oka van ha addig nem kopogott a gólya.
2014. júl. 9. 12:20

Nem akarlak elkeseríteni, de erre nincsen sablon.


Mindenkinél más.


Várj, pisilj, és tudni fogod!

2014. júl. 9. 12:19
jó tudom :) csak érdeklődtem, mert mint írtam nem tudok most tesztet csinálni. Kíváncsi voltam tapasztalatokra, hogy előfordulhat-e?
2014. júl. 9. 12:16

Pfff!


Talán egy pisis teszt többet mondana.


Tudod, mi nem vagyunk dokik.

2014. júl. 9. 12:13
Nagyon szeretnénk már babát de nagyon rég próbálkozunk már. Kb. 2 hónapja barátcserje kapszulát kezdtem el szedni (menstruációig míg tartott nem szedtem miután elmúlt folytattam) az bekavarhatott volna? Nem merem beleélni magam sok negatív tesztet csináltam már, ezért erre is gondoltam hogy nem-e kavart be.
2014. júl. 9. 11:56
simán lehet
2014. júl. 9. 11:54
Igen, lehet hogy terhes vagy.
2014. júl. 9. 11:54

Sziasztok! :) Nem tudom jó helyre írok, még új vagyok. Egy kis segítséget kérnék.

Nemrég múlt el a menzeszem és még mindig fájnak a melleim, érzékenyek, ami nekem furcsa mert előtte szokott csak fájni, de az is csak addig a napig míg meg nem jön. Amint elmúlik a fájdalom aznap már meg is jön. Emelett még a hasam is olyan mintha meg akarna jönni, fájdogál a fejem és meg-megszédülök, a menstruációm is jóval rövidebb ideig tartott mint szokott (3 nap ami nekem több szokott lenni). Reggelente nem bírok felkelni, nagyon fáradtan kelek, mint akin átment egy úthenger, alig várom este legyen és ágyba kerüljek. Kérdésem az lenne, hogy előfordulhat, hogy menzesz ellenére terhes lennék? Tesztet még nem tudtam venni mivel most egy pár napig nincs rá lehetőségem. Volt már valaki hasonló cipőben és baba miatt? Bocsi ha esetleg hülye kérdéseket tettem fel, de ezeket eddig még nem tapasztaltam és elgondolkodtatott hogy hátha most...

Szerintetek?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook