Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik körömlakknak a legrövidebb a száradási ideje? fórum

Melyik körömlakknak a legrövidebb a száradási ideje? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 8. 20:50
miss sporty quick dry jó áron is van, áés tényleg gyorsan szárad. Ha még lefujod az avonos gyorsszárítóval akkor meg többrétegben is pár perc csak. tényleg.
2014. júl. 8. 16:22

Közben találtam egy tesztet erről:

[link]

5. dd4fac34d4 (válaszként erre: 4. - Lolita63)
2014. júl. 8. 16:21
Na, ez jó! Az én lakkom, amivel a mai eset történt: Astor Lacque DeLuxe:)
2014. júl. 8. 16:18
Én az Astor-t használom, gyorsan szárad és tartós.
2014. júl. 8. 16:12
Vannak a gyorsan száradók-amiket így hirdetnek.De nekem az a tapasztalatom,h nem olyan tartósak.Persze minden márkát nem próbáltam ki.
2014. júl. 8. 16:09
Könyörgöm áruljátok már el, melyik körömlakk szárad gyorsan a lábujjak körmein!? Itt a nyár, nyitott szandálban nem szeretem, ha esetleg koszos lesz a körmöm, ezért lakkozom. De már több márkán túl vagyok, és órák alatt sem száradnak meg tökéletesen! Ma reggel 8 körül felkentem, ahogy szoktam, két réteget, úgy nézett ki, hogy megszáradt. Majd déltájban zárt cipőben (mert hideg lett és eső) elmentem itthonról, és mire hazajöttem, a cipő benyomta a lakkrétegete! Most kezdhetem előlről, hátha reggelre megszárad:)
2014. júl. 8. 16:06
Körömlakk, de milyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook