Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Új élet (bújkálás a "család" elől) fórum

Új élet (bújkálás a "család" elől) (beszélgetős fórum)

7. 408020f45e (válaszként erre: 2. - Ayrana)
2014. júl. 8. 16:03
Ilyen esetekre találták ki az anyaotthonokat.
2014. júl. 8. 15:57
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerencsére nincs gyerek a dologban, a bújkálásom teljesen tiszta, már ha lehet ebben a helyzetben ilyet mondani.
5. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Lady Cluaran)
2014. júl. 8. 15:56

Hogy őszinte legyek, nem tudok arról, hogy ma Mo.-on lenne arra lehetőség, hogy valaki úgy eltűnjön, mint a filmeken a tanúvédelmi programmal. Pláne önkéntes alapon.

Arra bárkinek van lehetősége, hogy xy-t megkerestesse, aztán jelzik vissza a keresőnek, hogy igen, megtalálták, de címet nem adnak ki. Ha a kereső megadja a saját adatait és kéri, hogy ezt adják át a keresettnek, megteszik, de ha a keresett személy nem akarja a kapcsolatot felvenni, jogában áll. De ismétlem, címet nem adnak ki. Konkrétan tudom. Az egyik ismerősöm szülei kicsi korában elváltak, az apjával maradt és mivel az anyukája nem kereste, felnőtt korában ő kerestette. Határon belül meg is találták, a neki írt levelét átadták, de az asszony azóta sem kereste. :( ha jól tudom 3 erez Ft körüli összegért keresték meg neki. De ő a mai napig nem tudja hol él az anya.

2014. júl. 8. 15:55
Ha bűncselekményt követsz el, akkor mindegy mit változtatsz meg.
2014. júl. 8. 15:50
Max.annyit közölhetnek hogy megtaláltak,és jól vagy, de még azt sem mondhatják meg hogy melyik városban élsz!
2014. júl. 8. 15:47
Szerintem attól függ,hogy milyen családtagokról van szó, vagy van e gyerek is a dologban. Úgy értem,ha gyerekkel bújkálsz mondjuk a férjed elől, akkor kiadhatják. De egyébként,ha elmúltál 18 ,nem adnak ki róla információt pl a szüleidnek sem.
2014. júl. 8. 15:26
A tartózkodási helyet ugye nem adhatja ki a rendőrség, de mi van akkor, ha nevet változatok? Azt is kötelesek titokban tartani, ha nincsen távoltartási végzés, sem egyéb nyalánkságok, "csak" szeretném, ha nem találnának meg bizonyos személyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook