Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Több megcsalás, lebukás, sokadik esély után megmenthető egy kapcsolat szerintetek? fórum

Több megcsalás, lebukás, sokadik esély után megmenthető egy kapcsolat szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. okt. 5. 04:23
vilagos,hogy nem!
2016. aug. 19. 18:02
Nem. Egyértelműen nem.
2016. aug. 19. 18:02
Az ilyen típusú ember soha nem fog megváltozni, de nem is kell neki, csak az ilyent nagy ívben el kell kerülni, ha tartós kapcsolatra vágysz, egy röpke légyottra jók az ilyen pasik, de másra nem. Amikor más nőbe mártja a farkát, utána te képes lennél intim bizalmi kapcsolatra egy ilyen féreggel? Hosszútávon? Az ilyen típusú pasi a guruló almát is megbaszná...már bocsánat, de olyan görényeknek tartom az ilyen hímsoviniszta barmokat, akik egy cseppet sem tisztelik a párjukat!
2014. júl. 26. 09:18

Van egy ismerősöm, akik most jöttek össze újra több, mint fél év elteltével, és nagyon jól elvannak most.

Ott is a megcsalás volt a gond, nem is egy, hanem több, mégis megbocsájtott neki a lány, és együtt vannak ismét.

41. szomatikus marker (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2014. júl. 16. 12:24

Törődj magaddal , a legjobb orvosság!:))


[link]

40. Gretaa (válaszként erre: 35. - 6fef80bd7d)
2014. júl. 16. 12:21
Pontosan.
2014. júl. 16. 12:15
Nem
38. true61
2014. júl. 16. 12:07

Ez számodra kérdés?

Fel nem foghatom...

2014. júl. 16. 11:03

Szerintem hagyd.

Nekem férjem, apa volt, mégis beadtam a válópert.

Ugyan nem sorozatos nők voltak, csak egy, mégis három éven át hitegetett, hogy nincs. Aztán mégis kiderülgetett, hogy van. A végén elküldtem hozzá, egy hét után hazajött. Még akkor is megvezetett. Még egyszer ezt eljátszottuk. Megint hazajött. Tovább nem ment. Mindezt úgy vittem végig, hogy becsszó, fogalmam sincs mikor találkoztak!

36. Gaiha
2014. júl. 15. 23:25

ha teljesen hülye az illető akit megcsaltak akkor igen. Normális esetben nem.


értem én ha valaki nagyon szerelmes, én is voltam olyanba nagyon aki már alig törődött velem, teljesen felemésztett, úgy szerettem pedig, végül erőt vettem magamon és astalavista. nem volt könnyű de idővel erősebbnek éreztem magam nála pont emiatt.


Most boldog vagyok azzal aki igazán megbecsül és foglalkozik velem :3 exem meg fő a levében


A megcsalós palit meg rakd ki a sunyiba

2014. júl. 15. 21:33
különben az a bolond aki az első után megbocsájt.
34. 6fef80bd7d (válaszként erre: 32. - Yanna010)
2014. júl. 15. 21:32
vagy aki nem ;D
33. Vivvv
2014. júl. 15. 21:23
Őszintén? NEM!
2014. júl. 14. 23:13
Nem. Keresni kell olyat, aki megbecsül.
31. d20c30cb4c (válaszként erre: 12. - Cukilányka)
2014. júl. 9. 10:22
A kutyából nem lesz szalonna. Ha ilyen típus, akkor nem fog tudni melletted elköteleződni hűségesen.
2014. júl. 9. 10:16

Sajnos nem menthető meg :( Teljesen mindegy az ilyennek, mennyire vagy szép, csinos, fiatal, van olyan típus, aki félrejárkál, szinte mindegy neki, kivel.


Itt nincs ok sok esetben; azaz nem abban a félben van az ok, akit megcsalnak, hanem abban, aki csal. Emellett jellem kérdése is, valaki vagy a gerinces fajba tartozik, vagy a gerinctelenbe.


Én is próbáltam megbocsátani a sorozatos félrelépéseket, nem sikerült. Ez a félrelépés egyszerűen undorító. Elhiszem, hogy ilyenkor az önbizalomnak csak romjai maradnak, nálam is így volt, de mégis kell annyi tartás, hogy ilyenkor az ember azt mondja, szia menjél.


Én anno innen kaptam jó tanácsokat, és megtettem a szükséges lépéseket, elköltöztem, az illető nem tudta, hova, és vége lett. Így sokkal jobb. Persze, a megcsalást és a többi nőt végig tagadta, többször próbáltam szépen elküldeni, olyan szöveggel, hogy menjen a másikhoz nyugodtan, nem is akarom visszatartani, itt fejeztük be, de tagadott és tagadott. Jöttek a szövevényes hazugságok, ürügyek, mikor hol van és miért és miért nem velem van.

Kitalált mindent. Folyamatosan képes volt telefonálgatni, és magyarázkodott, hol van és hova megy éppen :) persze áűtláttam rajta.


Ja :) ami vicces. A másiknak, vagy a többinek a száma úgy volt beírva a telefonjába: "anya", azaz a anya szó szinonímái vagy 5 féleképpen :) volt, hogy tőlem eresztett meg telefont este fél 10 körül, amíg tusoltam, csak bementem valamiért... azt a szót nem ejtette ki soha, ami arra utalt, annak a személyére, akivel éppen beszélt, hanem csak "szia" meg "ok, holnap délre ott vagyok", majd amikor érdeklődtem, kivel beszélt késő este, mutatta a drűgám a telefonját, hogy "anya." Hát ez egy közel 50 éves pasitól...


Mondtam is neki, nagyon családcentrikus vagy te drágaság, mert amennyit az anyáddal, a testvéreddel, a 800 unokatestvéreddel foglalkozol...:) vicces. Utólag a fejemet verem a falba, hogy lehettem ekkora hülye nagyon sok ideig. Hagytam magam megvezetni.


Vannak ilyen notórius hazudozók, akiknek az a taktikájuk, hogy mondjuk benyomnak egy kőkemény hazugságot, majd annak alátámasztásának oka miatt erre a kamura még hetek múlva is visszautalnak, pl elment állítólag egy kirándulásra a kollegáival. Felhívott onnan, hogy éppen úton van ide meg oda, és mindjárt küldi a fotót :) Küldte is, csak rájöttem, egy két éves képet küldött el :) majd miután hazajött tök lezüllötten, lepukkantan valamelyik orgiáról (neten is szedett fel nőket, csak szexuális céllal nyilván)még részleteket is mesélt, sztorizott :)


Nem nagyon hívogattam, rájöttem mindenre, azaz éppen elég információ volt a birtokomban ahhoz, hogy valóban, véglegesen és visszavonhatatlanul lelépjek. Emiatt nem hívogattam. A nagy kirándulás közben, amikor tudtam, hogy erre az orgiára megy, nem volt nehéz találni egy - két beszélgetését chat - en, még keresnem sem kellett) egyszer hívtam, gondoltam, kíváncsi vagyok, mit reagál, felveszi-e, amire nem számítottam, mert nagyon sok esetben nem vette fel a telefont, csak valami egy-két óra múlva hívott vissza.

Szóval felvette és az első reakciója, a hangja alapján piás állapotban: "azt mondtam majd én hívlak"


A többi nője megtartotta, tudom. Ám legyen. Most nyalogatom a sebeimet, ez nagy tapasztalat volt, remélem, egyszer tudok majd újra bízni.


Az a gond, hogy ezek az emberek olyan szinten hazudoznak, hogy az elején nem lehet őket lebuktatni, mert a kapcsolat alakulásának folyamatára nagyon figyelnek, és egy darabig szépen fejlődik a kapcsolat, egyre többet akarnak találkozni, telefon minden nap, megjelennek a nővel nyilvános helyen, esetleg jön a bemutatás a barátoknak, célozgatás az esküvőre, esetemben arra, hogy lesz néhány gyerekünk. Ezeket a célzásokat nagyon profin a kedves barátok előtt teszik.


Miért? Ki tudja. Csak az elején nem is sejtettem semmit, mert minden nap hívott és két naponta találkoztunk, elvitt mindenfelé. Sokszor voltam a lakásában, nem volt semmi más nőre utaló jel... de szerencsére időben léptem.

29. 388b941089 (válaszként erre: 23. - Andi6020)
2014. júl. 9. 09:38
:)))
28. idunu (válaszként erre: 25. - Moonlight13)
2014. júl. 9. 08:43

"Aki ilyen típus, az soha nem fog megváltozni." - Teljesen egyetértek Veled!! Tapasztalat, az életvitelünkből adódóan rengeteg ilyen férfit ismerek - sosem azon múlik, hogy a nő "már" nem szép, vagy nem jó, vagy nem akármilyen... Csakis azon, hogy a pasi ilyen típus.


Ha ezt már 10 évvel ezelőtt tudtam volna (elhittem volna), nagyon sok sz@rtól megkíméltem volna magam/magunkat.


Egy nő vagy így fogadja el az adott férfit, és találnak közösen, jó megoldást - vagy keressen inkább mást, aki nem ilyen beállítottságú!

2014. júl. 8. 23:20
Én azt mondom, hogy több megcsalás után már nem is kéne akarni megmenteni a kapcsolatot, nem is tudnám elviselni meg nem is éri meg,annál azért többre tartom magam. Én úgy gondolom biztos lenne olyan férfi aki nem csinál ilyet veled.Szóval inkább az észre hallgatni és nem a szívre. ;) bár az elég nehéz
26. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Cukilányka)
2014. júl. 8. 22:49

Vannak ilyen típusú férfiak. És még az is lehet, hogy szeret Téged, de soha nem fog megváltozni!

Vannak nők, akik így élnek együtt a párjukkal. Nekem nem menne!

25. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2014. júl. 8. 22:47

Nekem is volt egy ilyen barátom. Soha nem bízhattam meg benne. Végül szakítottunk. Sok-sok évvel később beszéltünk egymással, van párkapcsolata, és közben hajtja a nőket.

Aki ilyen típus, az soha nem fog megváltozni.

24. vacsa
2014. júl. 8. 17:37

Mit jelent hogy menthető??


Hogy többé nem lesz megcsalás? Esélytelen.

23. andi6020 (válaszként erre: 19. - 388b941089)
2014. júl. 8. 17:17

Hát de most mi rosszat mondtam? :D

Ha mindkét fél akarja, akkor menthető. Láttam már ilyent, közelről.

22. kriszta773 (válaszként erre: 12. - Cukilányka)
2014. júl. 8. 17:14
szerintem 1 év után csak akkor lenne érdemes újrakezdeni, ha nagy szerelem volt, és nem ilyen okok miatt lett vége. de nagy szerelem biztos nem volt (legalábbis kölcsönösen), ha megcsalások sorakoztak benne
21. 6b006fc769 (válaszként erre: 12. - Cukilányka)
2014. júl. 8. 16:08
Ha józan ésszel átgondolod, van olyan körülmény, ami most MÁS lenne, mint amikor megcsalt?
2014. júl. 8. 16:05
Ideig-óráig persze. De ha több sebből vérzik, előbb-utóbb elvérzik.
19. 388b941089 (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2014. júl. 8. 15:53
Olyan gonosz vaaaaaagy! :D
2014. júl. 8. 15:52
Nem.
2014. júl. 8. 15:52
Persze, hogy menthető.
2014. júl. 8. 15:46
Ha te is akarod....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook