Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gmailben hogyan lehet lekövetni egy e-mailt Linux alatt? fórum

Gmailben hogyan lehet lekövetni egy e-mailt Linux alatt? (tudásbázis kérdés)


3. Regin_a (válaszként erre: 2. - Regin_a)
2014. júl. 7. 21:51

Teszem hozzá, ha belemerülsz a php web programozásba csinálhatsz egy weblapot amin csak az a pdf van

Mögötte viszont naplózva a letöltő vagy a lapot látogató IP cime

Valami ilyesmik

[link]

[link]

stb.

2014. júl. 7. 21:35

Azt te sose látod hogy ki mikor hányszor nyitotta meg


Azt hogy milyen IP cimen azt se mindig, hacsak nem működtet saját levelező szervert, ahova küldöd a levelet, annak IP-jét le lehet kérdezni se semmire nem mész vele

Azon belül meg helyi hálon ki olvassa, pláne nem látszik sehonnan

Az hogy Linnux vagy WIN meg teljesen mindegy, különösen ha webes oldalrol küldesz emilt


Csatolsz egy visszaigazolási kérelmet a levél mellé és ha elolvasták, és engedélyezték az igazolás visszaküldését azzal igazolhatod hogy megkapták

Ez meg webesen nem működik, csak OE-ben


Legvégül meg, ha hivatalos levelet akarsz küldeni szerezzél be elektronikus aláirást


De mindez hatóság elött nem nyom latba

Ez nem tértivevényes levél

2014. júl. 7. 19:07

Sziasztok!


Milyen módszert ismertek email lekövetésre, linux alatt gmail-el?


Hivatalos levelet kellene küldenem és minimum annyi kellene, hogy tudjam hivatalos szervnél később lobogtati, hogy elküldtem, ha esetleg letagadnák. (sajnos erre már volt példa)


Ha valaki nagyon profi ebben a témában, akkor szuper lenne, ha lenne még olyan funkciója, hogy mikor, milyen ip-vel és hányszor nyitotta meg (na ez már csúcsszuper lenne) :-)


Tudom, hogy windows alatt az outlookban van ilyen, de sajna windowsra nem futja csak linuxra... :-(


Szívesen fogadok tippeket, ötleteket...

(az 1x1 mp-es képek suttyó csatolása nem nyerő, mert hivatalos helyken nem engedélyezik a képek automatikus betöltését)


Olyasmire gondoltam, hogy az emailt megírnám pdf-ben majd csatolásként küldeném el. De, sajnos azt nem tudom, hogy ezt a pdf-et hová és hogyan kellene feltölteni, hogy lekövetkető legyen, hogy ki (ip cím) mikor és hányszor nyitotta azt meg. Ebben esetleg valaki tudna segíteni, (akár angol leírás is érdekelne)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook