Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok Dr Tóth Ilona pszichiáterről Szolnokon? fórum

Mik a tapasztalatok Dr Tóth Ilona pszichiáterről Szolnokon? (tudásbázis kérdés)


12. Ari4
2021. okt. 26. 13:25

Sziasztok!

Dr Tóth Ilona neurológus-pszichiáter, terapeuta nyugdíjba vonult. Tavaly még kisegített Dr Junák Márta a Máv kórházban, de már ő sem elérhető.

Katasztrófa, hogy nincs elérhető neurológus Szolnokon!

Ha valakinek van ezzel kapcsolatos infoja kérem írjon!

2020. szept. 17. 22:01
*Doktornővel*
2020. szept. 17. 22:01

Sziasztok! Ma beszéltem a Doktornő el telefonon, sajnos egyáltalán nem rendel már sehol.

Tudtok ajánlani valakit?

Sürgős lenne.

9. csuanfa (válaszként erre: 8. - Andii7)
2020. aug. 27. 12:29

Dettó ez a probléma nálam is. Tud valaki valamit?

Köszönöm.

8. Andii7 (válaszként erre: 7. - Ari4)
2020. aug. 20. 02:18

Ari4,szeretném megkérdezni,hogy meg tudtál azóta valamit???

Mert most nekem lenne s.o.s,de semmi infót nem tudok, azzal szembesültem a rendelőben ma,amivel Te is!

Hihetetlen,de Föld csak nem nyelte el......

Segíts kérlek, ha tudsz valamit!

Köszi

7. Ari4
2020. júl. 24. 16:19

Sziasztok! Tudja valaki közületek hogy Dr Tóth Ilona a szolnoki Póya Tibor úti rendelőjéből hová költözött????

Annyi van csak kiragasztva hogy a rendelés megszűnt!!!!!

SOS lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. márc. 18. 12:21
Igen kérhetsz egyéni terápiát is, bár nem tudom aktuális-e még a dolog.
2014. szept. 24. 10:09
Sziasztok! Gerda73, írta, hogy jelen volt az asszisztensnő, amikor ott volt. Nem tudja valaki, lehet egyéni terápiát is kérni és csak a doktornővel beszélni?
2014. aug. 25. 12:02
Szia! Gyógyszert azért nem írt fel, mert már szedek nyugtatót, amit ő is támogatott, most szükségem is van rá, mert rettenetesen szorongok. Máshová jártam, de ott csoportterápia nem volt, így váltottam és mentem hozzá. Egyből felajánlotta az egyéni terápiát. Kipróbálom.
2014. aug. 22. 12:44
jajj de jó, azt hittem már senki sem fog írni.. köszönöm szépen a válaszod! Annyit még kérdezhetek, hogy (bár nem tudom Te milyen panasszal fordultál hozzá) ír fel gyógyszert vagy inkább a terápiára fekteti a hangsúlyt?
2014. aug. 5. 13:37
Szia! Én a Pólya Tibor úti rendelőjében voltam most először augusztus elsején. Ide bejelentkezni nem kell. Várakozni sem kellett, mert nem volt senki. A tarifa 5000,- Ft és ha jól értettem a kontroll 1000,- Ft lesz. Legközelebb szeptember 8-án lesz csak. Akupunktúrás kezelés 1000,- Ft/kezelés heti 3x ajánlja és lézerrel és nem tűvel végzi. Nekem szimpatikus volt. Szokatlan volt, hogy bent ült az asszisztensnő, jártam már olyan helyen ahol csak kettesben voltunk a dokival.
2014. júl. 7. 16:28
Kedves hoxások, érdeklődnék, hogy jár e közületek valaki Dr Tóth Ilona pszichiáterhez Szolnokra? Ha igen kérlek segítsetek! Milyen szakember? Milyen árban dolgozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook